Odpowiedzialny biznes w Radisson Blu Kraków

27 kwietnia w hotelu Radisson Blu w Krakowie odbędzie się debata zatytułowana „Odpowiedzialny biznes szansą na rozwój regionu”. Przedstawiciele lokalnego biznesu, administracji, organizacji pozarządowych oraz mediów dyskutować będą na temat szans na zrównoważony rozwój regionów regionu Małopolski. Organizatorem debaty jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Debata jest częścią cyklu spotkań, które pod tym samym tytułem odbyły się już w Poznaniu, Gdańsku i Toruniu. Krakowskie spotkanie to szansa dla małopolskich przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz mieszkańców na dokładniejsze przyjrzenie się odpowiedzialnym działaniom lokalnych firm i zastanowienie się nad ich wpływem na rozwój regionów.

W debacie uczestniczyć będą: Wojciech Kmiecik z firmy ASTOR Sp. z o.o., dr Grzegorz Baran z Uniwersytetu Jagiellońskiego, Katarzyna Klimek-Michno, dziennikarka Dziennika Polskiego, Wojciech Liszka z Radisson Blu Hotel Kraków oraz Joanna Węgrzycka z Fundacji Partnerstwo dla Środowiska. Uczestnicy będą dyskutować o współpracy trzech sektorów – biznesu, administracji i organizacji pozarządowych – na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Spotkanie odbędzie się w Krakowie 27 kwietnia w godz. 13:00 -15:00 w hotelu Radisson Blu w Krakowie przy ul. Straszewskiego 17 w Sali Halka.
Zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym [email protected].
Wstęp jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.

W trakcie debaty zaprezentowany zostanie także Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2010. Dobre praktyki”. Raport można pobrać ze strony www.odpowiedzialnybiznes.pl w formacie PDF oraz w innowacyjnej formie e-booka, wzbogaconej o materiały multimedialne.

INFORMACJA PRASOWA

W Polsce hotele marki Radisson Blu, oprócz Krakowa znajdują się m.in. w Warszawie, oraz Szczecinie.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz