Oferta bezpiecznego wypoczynku - AGROTRAVEL 2016

Oferta bezpiecznego wypoczynku - AGROTRAVEL 2016

Alternatywą dla zagranicznych i Polskich kurortów wypoczynkowych może być agroturystyka, która gwarantuje wypoczynek na łonie natury i bezpieczeństwo. Najlepsze oferty agroturystyczne będzie można poznać już 8 kwietnia w Kielcach podczas VIII Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL.

Agroturystyka jest trendem, który idealnie wpasowuje się we współczesną turystykę - jest przyjazna środowisku, wykorzystuje naturalne walory dziedzictwa kulturowego oraz różnorodność przyrodniczą. Targi AGROTRAVEL to idealna i niepowtarzalna okazja do zapoznania się z ofertami najpiękniejszych i najciekawszych gospodarstw agroturystycznych z Polski i zagranicy. Jest to jedyna impreza wystawiennicza w Polsce ukierunkowana na promocję produktów związanych z turystyką wiejską i agroturystyką.

Podczas tegorocznej edycji, tak jak podczas siedmiu poprzednich, odbędzie się wiele atrakcji dla zwiedzających. Goście będą mogli udać się na jarmark rękodzieła i wyrobów artystycznych, a także na degustację regionalnych potraw. Na wystawców i na uczestników imprezy czekają też liczne konkursy z nagrodami.

Okazja do wymiany doświadczeń

AGROTRAVEL to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z kulturą i tradycjami różnych regionów. To także miejsce wielu konferencji i spotkań z ekspertami z branży. Dzień Ekspercki, który na stałe wpisał się w kalendarz imprezy, będzie okazją do rozmów i wymiany doświadczeń. Tematem wydarzenia organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną będzie „Turystyka Kulinarna na obszarach wiejskich – prawdziwy smak, prawdziwy wypoczynek. Szanse i wyzwania w tworzeniu oferty turystyki kulinarnej na obszarach wiejskich”. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję poznać specyfikę turystyki kulinarnej, a także omówić fenomen jej popularności. Eksperci podzielą się także wiedzą dotyczącą najnowszych trendów w rozwoju tej formy turystyki.

Oprócz Dnia Eksperckiego, targi obfitować będą w wiele innych spotkań merytorycznych. W przeddzień wystawy, 7 kwietnia rozpocznie się Forum Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki. W programie przewidziane są sesje dotyczące agroturystyki polonijnej, dyskusje nt. miejsca turystyki wiejskiej w nowoczesnej gospodarce oraz współpracy w aspekcie rozwoju produktów sieciowych i komunikacji marketingowej.

W czasie targów AGROTRAVEL poruszone zostaną również tematy związane z innowacyjnością produktów turystyki wiejskiej oraz z przetwórstwem produktów wytworzonych
w gospodarstwach rolnych i ich sprzedażą.

INFORMACJA PRASOWA


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz