Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
22.05.2019

Oferta dla organizatorów konferencji w Holiday Inn Warszawa Józefów

Oferta dla organizatorów konferencji w Holiday Inn Warszawa Józefów

Dla osób planujących w okolicach Warszawy organizację spotkania firmowego w drugiej połowie czerwca, mamy dobrą wiadomość! Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów przygotował specjalną ofertę dla organizatorów konferencji.

Oferta promocyjna dotyczy spotkań organizowanych między 17 a 30 czerwca 2019. Warunkiem jest grupa co najmniej 25 osób, która skorzysta z przynajmniej jednego noclegu.


Co ma do zaoferowania ten podwarszawski hotel organizatorom biznesowych wydarzeń?

Przede wszystkim nowoczesne i stylowo zaaranżowane sale konferencyjne i szkoleniowe o zróżnicowanej powierzchni eventowej. Niektóre z sal można ze sobą łączyć, co daje organizatorom spotkań biznesowych wiele możliwości. W największej konfiguracji zmieści się swobodnie nawet do 400 uczestników.

Goście Hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów będą także zadowoleni z komfortowych pokoi, wyśmienitego jedzenia i rozbudowanej oferty rekreacyjnej. Obiekt posiada bowiem długą listę dodatkowych atrakcji, w tym m.in. park linowy, basen, Minigolf sportowy, namiot sferyczny, Grill House, miejsce na ognisko i najciekawszy teren piknikowy pod Warszawą!

W najnowszej ofercie dla organizatorów konferencji hotel proponuje:

  • jedną salę konferencyjną gratis przy zamówieniu minimum lunchu lub kolacji oraz przerwy kawowej,
  • jeden wybrany dodatek do przerwy gratis – przy zamówieniu przerwy kawowej,
  • przy zamówieniu pakietu napoi przedłużymy Open Bar o 1 godzinę gratis,
  • podwójną liczbę punktów, które wymienisz na bezpłatny pobyt w hotelu sieci IHG lub nagrody rzeczowe (w ramach programu IHG Business Rewards - promocja Double Points),
  • miejsce ogniskowe gratis,
  • bezpłatny parking,
  • wstęp do Minigolfa Józefów - gratis.

Oferta ważna jest do 6 czerwca 2019, dlatego zarezerwuj już dziś termin na spotkanie firmowe na przełomie czerwca i lipca.

Szczegóły oferty!

Po więcej informacji zapraszamy tutaj:

tel. : +48 22 77 83 004,

e-mail: [email protected]


INFORMACJA PRASOWAPOWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij