Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.02.2018

Office&Cowork Centre jako profesjonalne miejsce spotkań w samym sercu Krakowa

Office&Cowork Centre jako profesjonalne miejsce spotkań w samym sercu Krakowa

Konferencja czy spotkanie biznesowe to często dość trudne do zorganizowania wydarzenie. Warto podjąć szybką decyzją dotyczącą daty i liczby uczestników spotkania – wtedy jasne jest, jak dużą salę konferencyjną trzeba będzie wynająć. Office&Cowork Centre to miejsce dedykowane średniej wielkości spotkaniom, jako że największa sala konferencyjna mieści 40 osób. Jest to klimatyczna i kreatywna przestrzeń, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt.

Office&Cowork Centre to miejsce otwarte dla każdego. Na co dzień można wybrać się do tego przestronnego biura i całkowicie za darmo skorzystać z internetu, a także dogodnego miejsca pracy. W samym sercu Krakowa znajduje się przestrzeń stworzona do spokojnej pracy. Organizacja konferencji w Office&Cowork Centre to świetny wybór, ponieważ rzadko zdarza się możliwość organizacji spotkania biznesowego w tak dogodnej lokalizacji, a przy okazji w miejscu tak bardzo nastawionym na kreatywną pracę, ale także na zapewnienie komfortu wszystkim uczestnikom.Office&Cowork Centre to nie jest zwykła przestrzeń do organizacji spotkań biznesowych. Nazwaliśmy je „wyjątkowym miejscem”, jako że na mapie Polski nie ma wielu przestrzeni biurowych stworzonych z myślą o darmowym coworkingu.


Wystrój miejsca i designerskie meble połączone są tutaj z najnowocześniejszymi technologiami. W sali konferencyjnej do dyspozycji uczestników spotkania dostępne są: drukarka, skaner, projektor i flipchart. Są to wszystkie najpotrzebniejsze, klasyczne sprzęty niezbędne do udanego zorganizowania konferencji czy szkolenia. W każdej sali są także stanowiska pracy, czyli komputery podłączone do szybkiego internetu.


Jednak Office&Cowork Centre oferuje jeszcze więcej: w tym miejscu do Twojej dyspozycji będzie także całkowicie wyposażona kuchnia, balkon i strefa relaksu.W każdym pomieszczeniu dostępny jest bezprzewodowy internet. Jest to zdecydowanie coś innowacyjnego w porównaniu do podobnych miejsc, gdzie można zorganizować średniej wielkości konferencje biznesowe.

Przede wszystkim warto polecić Office&Cowork Centre średniej wielkości firmom, które są w fazie rozwoju. Zorganizowanie w tym miejscu spotkania start-upu czy kreatywnego szkolenia pracowników to strzał w dziesiątkę. Największymi atutami otwartego w ten sposób biura jest zdecydowanie jego dogodna lokalizacja, a także kreatywny, inspirujący wystrój. Projektanci wnętrz Office&Cowork Centre nie stronili od odważnych, pobudzających wyobraźnię kolorów, a także od nietuzinkowych rozwiązań możliwości ustawienia biurek i krzeseł. Jest to idealne miejsce do zorganizowania konferencji biznesowych dla młodych inwestorów i odważnych klientów. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij