Office&Cowork Centre jako profesjonalne miejsce spotkań w samym sercu Krakowa

Office&Cowork Centre jako profesjonalne miejsce spotkań w samym sercu Krakowa

Konferencja czy spotkanie biznesowe to często dość trudne do zorganizowania wydarzenie. Warto podjąć szybką decyzją dotyczącą daty i liczby uczestników spotkania – wtedy jasne jest, jak dużą salę konferencyjną trzeba będzie wynająć. Office&Cowork Centre to miejsce dedykowane średniej wielkości spotkaniom, jako że największa sala konferencyjna mieści 40 osób. Jest to klimatyczna i kreatywna przestrzeń, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt.

Office&Cowork Centre to miejsce otwarte dla każdego. Na co dzień można wybrać się do tego przestronnego biura i całkowicie za darmo skorzystać z internetu, a także dogodnego miejsca pracy. W samym sercu Krakowa znajduje się przestrzeń stworzona do spokojnej pracy. Organizacja konferencji w Office&Cowork Centre to świetny wybór, ponieważ rzadko zdarza się możliwość organizacji spotkania biznesowego w tak dogodnej lokalizacji, a przy okazji w miejscu tak bardzo nastawionym na kreatywną pracę, ale także na zapewnienie komfortu wszystkim uczestnikom.Office&Cowork Centre to nie jest zwykła przestrzeń do organizacji spotkań biznesowych. Nazwaliśmy je „wyjątkowym miejscem”, jako że na mapie Polski nie ma wielu przestrzeni biurowych stworzonych z myślą o darmowym coworkingu.


Wystrój miejsca i designerskie meble połączone są tutaj z najnowocześniejszymi technologiami. W sali konferencyjnej do dyspozycji uczestników spotkania dostępne są: drukarka, skaner, projektor i flipchart. Są to wszystkie najpotrzebniejsze, klasyczne sprzęty niezbędne do udanego zorganizowania konferencji czy szkolenia. W każdej sali są także stanowiska pracy, czyli komputery podłączone do szybkiego internetu.


Jednak Office&Cowork Centre oferuje jeszcze więcej: w tym miejscu do Twojej dyspozycji będzie także całkowicie wyposażona kuchnia, balkon i strefa relaksu.W każdym pomieszczeniu dostępny jest bezprzewodowy internet. Jest to zdecydowanie coś innowacyjnego w porównaniu do podobnych miejsc, gdzie można zorganizować średniej wielkości konferencje biznesowe.

Przede wszystkim warto polecić Office&Cowork Centre średniej wielkości firmom, które są w fazie rozwoju. Zorganizowanie w tym miejscu spotkania start-upu czy kreatywnego szkolenia pracowników to strzał w dziesiątkę. Największymi atutami otwartego w ten sposób biura jest zdecydowanie jego dogodna lokalizacja, a także kreatywny, inspirujący wystrój. Projektanci wnętrz Office&Cowork Centre nie stronili od odważnych, pobudzających wyobraźnię kolorów, a także od nietuzinkowych rozwiązań możliwości ustawienia biurek i krzeseł. Jest to idealne miejsce do zorganizowania konferencji biznesowych dla młodych inwestorów i odważnych klientów. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz