Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.05.2012

Ogłoszono wyniki plebiscytu Hotel Roku 2012

Ogłoszono wyniki plebiscytu Hotel Roku 2012.
Konkurs miał wyłonić najlepsze hotele w Polsce. Tytuł „Hotel Roku 2012” został przyznany w 9 kategoriach. Wśród laureatów są m.in. , oraz


Nagrody przyznano hotelom na podstawie głosów uczestników plebiscytu oddawanych od października do marca. Głosować można było w 9 kategoriach: Premiera (kategoria dla wyjątkowo oryginalnych obiektów otwartych w 2011 roku) Najlepszy Serwis (kategoria dla hoteli z najwyższą oceną obsługi i atmosfery w hotelu w serwisie HRS.pl Hotele Ekonomiczne (kategoria dla hoteli jedno- i dwugwiazdkowych z najwyższą oceną w serwisie HRS.pl), Hotele Luksusowe (kategoria dla hoteli pieciogwiazdkowych najwyzej ocenianych w serwisie HRS.pl), Design (kategoria dla hoteli wyróżniających się pod względem architektonicznym), SPA (kategoria dla hoteli z odrębnym obszarem do kompleksowego wypoczynku i relaksu), Zamki i Pałace (kategoria dla hoteli mieszczących się w zamkach lub pałacach), Wypoczynkowe (kategoria dla hoteli mieszczących się w kurortach), Biznes (kategoria dla najpopularniejszych hoteli wśród osób podróżujacych służbowo).


W kategorii Biznes nominowane były m.in.: Qubus Hotel z Wrocławia, czy z Łodzi oraz Hotel Airport Okęcie z Warszawy, które otrzymały tytuł Hotel Roku 2012.


-Duże pokoje z pewnościa zasługują na najwyższą ocenę, podobnie zresztą jak bogate i smaczne śniadania – powiedziała o zwycięskim Hotelu Focus Agata Stępień, Hotel Sales Manager. - Dla wyjątkowo zapracowanych możliwość otrzymania śniadania na wynos jest dodatkowym atutem – dodała.


O drugim laureacie w tej kategorii, Hotelu Airport Okęcie Agata Stępień powiedziała: - Nocując w tym hotelu jest się dość blisko lotniska, aby dotrzeć tam komfortowo i na czas, ale jednocześnie na tyle daleko, że hałas samolotów pozwoli się wyspać.


Organizatorem plebiscytu Hotel Roku 2012 był portal HRS.pl, tygodnik Newsweek oraz magazyn Forbes.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij