Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
23.04.2018

Open Day w Copernicus Toruń Hotel

Open Day w Copernicus Toruń Hotel

                                                                             
27 marca w Hotelu Copernicus Toruń odbył się Open Day, podczas którego zaproszeni Goście mieli okazję skorzystać z usług Hotelu. Uczestnikami eventu były głównie agencje eventowe oraz firmy, które w przyszłości planują współpracę z obiektem.

Goście mieli okazję zapoznać się z ofertą Hotelu, mogli także przyjrzeć się salom konferencyjnym i pokojom. Dzień rozpoczął się od degustacji przekąsek przygotowanych przez Szefa Kuchni, później zorganizowano spacer po Hotelu, podczas którego pracownicy opowiedzieli o wszystkich dostępnych przestrzeniach. Głównym atutem Hotelu Copernicus Toruń jest jego doskonała lokalizacja – dlatego też Goście udali się na wycieczkę po toruńskiej starówce. Dzień pełen wrażeń zakończył się integracją w hotelowej kręgielni, w której zorganizowano turniej. Walka była bardzo zacięta!

Lunch i znakomitą kolację przygotowała załoga  kuchni  Copernicus Toruń Hotel.  Wybornych dań , które gościły na talerzach  Uczestników  Open Day, można spróbować w Restauracji  Salt w Hotelu Copernicus  Toruń.

Kolejna  edycja Open Day już za rok!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij