Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.04.2018

Organizacja eventu w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym

Organizacja eventu w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym

Organizacja konferencji czy kongresu dla dużej liczby osób nie należy do rzeczy prostych. Trzeba wziąć pod uwagę wiele kwestii i pamiętać o każdym detalu. Zła organizacja może zniechęcić uczestników i przynieść nam więcej zmartwień niż korzyści. 

Pierwsza kwestia, którą powinniśmy rozważyć, organizując duże wydarzenie biznesowe, to MIEJSCE. W zależności od liczby osób biorących udział w evencie, należy wybrać obiekt, w którym swobodnie mieścić się będą wszyscy uczestnicy. Warto pamiętać, żeby miejsc nie było "na styk", ponieważ zawsze może trafić się ktoś nieoczekiwany, np. dziennikarze czy inne osoby z zewnątrz. 

Każde duże miasto powinno mieć przynajmniej jeden duży obiekt, który jest w stanie przyjąć jednocześnie kilkaset osób - bez różnicy czy chodzi o miejsca stojące, czy siedzące. W Bydgoczy jest to oczywiście Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze (BCTW). Ten sporych rozmiarów obiekt oferuje ponad 16 tysięcy m2 powierzchni użytkowej i 200 tysięcy m2 kubatury.Może pochwalić się największą halą wystawienniczą w województwie kujawsko-pomorskim (11 tysięcy m2 powierzchni targowej). Stwarza to doskonałe warunki na organizację różnego rodzaju wydarzeń, takich jak konferencje, kongresy, koncerty, wystawy i targi. A to wszystko na poziomie zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Nowoczesny sprzęt i przemyślane konstrukcje gwarantują organizację eventu na najwyższym światowym poziomie.


BCTW, czyli Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze może pochwalić się również przestronnymi salami konferencyjnymi i szkoleniowymi. Największa z sal pomieści do 520 osób, dlatego można tu zorganizować naprawdę duże konferencje czy specjalne wystąpienia.


W obiekcie znajdziemy także mniejsze sale, na 80 osób, które sprawdzą się na bardziej kameralne spotkania biznesowe, np. szkolenia. BCTW dysponuje również strefą VIP ze specjalnymi salkami. W takiej strefie znajdują się m.in. dodatkowe łazienki i aneksy kuchenne. 

Niewątpliwym atutem Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego jest sama lokalizacja. Powstał w otoczeniu przyrody i pięknych krajobrazów. Stwarza to komfortowe warunki do pracy. Malowniczą okolicę zawdzięcza położeniu na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego.


Bez znaczenia, czy organizujesz szkolenie, konferencję, koncert, czy międzynarodowy kongres, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze daje warunki pod organizację różnego rodzaju eventów. Miejsce to łączy w sobie prestiż i wygodę. Odbywają się tu jedne z największych wydarzeń w środkowej Polsce. Nowoczesne zaplecze technologiczne, profesjonalny sprzęt, wyszkolony personel i pojemny parking gwarantują najwyższy standard organizacji wydarzenia. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij