Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.10.2013

Orientalna wyspa w sercu Mazur-Hotel Azzun zaprasza na konferencje

Magia śródziemnomorskiej wyspy i ciepły południowy klimat przez cały rok. Wszystko to w zasięgu ręki, w samym sercu Mazur. Hotel Azzun Orient SPA & Wellness otwiera się na klientów biznesowych.

Hotel Azzun jest obiektem konferencyjnym o dużej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku. W lipcu ubiegłego roku otrzymał kolejną, czwartą gwiazdkę. Wysoką jakość usług hotelowych docenili też eksperci, nadając Azzun prestiżowe Godło Złoty Standard.

Niewielkie oddalenie od Olsztyna (23 km) i dobre połączenie drogą krajowa nr 16 zapewniają szybki i łatwy dojazd klientom z różnych regionów. Na miejscu mogą skorzystać z Orientalnego Centrum Spa oraz Rzymskich Term Azzun z muzyką podwodną, jakuzzi, Światem Saun i Łaźni, oraz dużym kompleksem basenowym.

Azzun w Barczewie to miejsce przede wszystkim dla szukających błogiego relaksu i regeneracji, ale również dla tych, którzy chcą te chwile połączyć z pracą. W salach konferencyjnych hotelu Azzun, jednocześnie odbywać się może 9 niezależnych spotkań. Połączone Sala Teatralna i Kolumnowa dają imponującą powierzchnię, mieszczącą do 250 osób w ustawieniu teatralnym.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij