Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
15.04.2019

Oscar dla Nosalowy Dwór Resort & SPA trzy razy z rzędu!

Oscar dla Nosalowy Dwór Resort & SPA trzy razy z rzędu!

To prawdziwy sukces dla Nosalowy Dwór Resort & SPA. Ten zakopiański kompleks otrzymał podczas finałowej gali tegorocznego MP Power Awards nagrodę dla najlepszego Event Venue w Polsce.

To już trzecia nagroda dla tego podhalańskiego obiektu. W poprzednim roku Nosalowy Dwór otrzymał nagrodę najlepszego Multi Venue, a jeszcze rok wcześniej został doceniony w kategorii Kongres Venue. To pierwszy obiekt, któremu 3 razy z rzędu została wręczona nagroda podczas MP Power Awards.

Finałowa gala "eventowych Oscarów" cieszy się zawsze dużą popularnością i dostarcza wielu emocji. Już od 3 lat gala ta jest szczególnie udana dla resortu Nosalowy Dwór w Zakopanem. Jak mówią właściciele kompleksu, jest to duża motywacja do pracy i chęć tworzenia jeszcze lepszych realizacji wraz z gośćmi obiektu.

Nosalowy Dwór Resort & SPA dziękuje za dostrzeżenie przez branżę MICE obecności obiektu na eventowej mapie Polski. Jednocześnie dziękuje i gratuluje pozostałym nagrodzonym i nominowanym.

My z tego miejsca chcemy serdecznie pogratulować tego niezwykłego i ważnego wyróżnienia!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Nosalowy Dwór Resort & SPA
Nosalowy Dwór Resort & SPA

Zakopane
małopolskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij