Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.09.2022

Ósma edycja Hotel Investors Meeting przed nami - bilety kupisz tylko do niedzieli!

Ósma edycja Hotel Investors Meeting przed nami - bilety kupisz tylko do niedzieli!

Dziś przychodzimy ze świetną propozycją #lastminute dla wszystkich osób, które w bezpośredni sposób związane są z szeroko pojętą branżą hotelarską. Dosłownie za kilka dni, dokładnie 26 września 2022 roku, obędzie się ósma edycja Hotel Investors Meeting. Wydarzenie będzie miało miejsce w Poznaniu.

Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych konferencji, która skierowana jest przede wszystkim do inwestorów hotelarskich, właścicieli hoteli i innych obiektów noclegowych, nabywców apartamentów i wszystkich tych, którzy w jakiś sposób są zaangażowani w realizację hotelarskich projektów inwestycyjnych.

To niezwykle wartościowe spotkanie, podczas którego wystąpią m.in. uznani przedstawiciele sektora inwestycji estate oraz świetni eksperci z branży. Goście mogą liczyć na trzy tematyczne round-table meetings, które będą niezwykle inspirujące!

Uczestnicy Hotel Investors Meeting będą mieli okazję dowiedzieć się więcej m.in. o:

  • aktualnej sytuacji w biznesie hotelarskim w Polsce,
  • rozwoju i problemach sektora budowy hoteli,
  • inwestycjach  hotelowych, które są realizowane w systemie condo,
  • nowinkach biznesu hotelarskiego.

Warto dodać, że całe wydarzenie poprowadzą Jerzy Miklewski (Projekt Hotel / Fortech Consulting i Emanuele Dalnodar (Studio Alpina Hospitality Professionals).

Jako patroni tego wydarzenia już nie możemy się go doczekać! Mamy nadzieję, że będziesz tam z nami. Wejdź na stronę Hotel Investors Meeting i zdobądź bilety - dostępne są tylko do najbliższej niedzieli. Do zobaczenia!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij