Ósmy w Polsce hotel sieci Best Western już otwarty

16 kwietnia został otwarty ósmy hotel sieci Best Western - trzygwiazdkowy hotel Best Western Symfonia w Osjakowie w województwie łódzkim. Oficjalne otwarcie obiektu nastąpi 11 maja.

Hotel Best Western Symfonia zlokalizowany jest na terenie Miejsca Obsługi Podróżnych, gdzie znajduje się również stacja BP, supermarket Carrefour, nowoczesna myjnia dla pojazdów ciężarowych i osobowych oraz całodobowo dozorowany parking dla pojazdów TIR.

Hotel oddaje do dyspozycji gości restaurację Serena, która pomieści 200 osób, w której jest możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych, wesel i innych uroczystości. W obiekcie znajduje się również centrum konferencyjne z dwiema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 380 m2 przeznaczonymi dla nawet 280 osób. Obie sale dysponują nowoczesnym sprzętem konferencyjnym i posiadają nieograniczony dostęp do Internetu.

- Nasz hotel zbudowaliśmy z myślą o osobach podróżujących służbowo trasą numer 8, które poszukują dostosowanego do ich potrzeb biznesowych miejsca wypoczynku – mówi Marzena Uram, manager hotelu Best Western Symfonia. – Trzygwiazdkowy standard w połączeniu ze znanymi na całym świecie wymogami jakości, które muszą spełniać wszystkie hotele Best Western, to gwarancja wysokiej jakości usług i udanego wypoczynku. Ruch trasą ekspresową numer 8 stale rośnie, dlatego spodziewamy się dużego napływu klientów, zarówno polskich jak i z zagranicy – dodaje Marzena Uram.

Hotel Best Western Symfonia jest ósmym hotelem sieci w Polsce. Pozostałe zlokalizowane są w Białymstoku, Białowieży, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie, Warszawie i Wrocławiu.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum