Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
18.02.2016

Osobowości Roku 2015 poznamy w EXPO XXI Warszawa

Osobowości Roku 2015 poznamy w EXPO XXI Warszawa

Miesięcznik MICE Poland wybrał EXPO XXI na miejsce organizacji tegorocznej edycji Gali Osobowości Roku - jednego z najbardziej prestiżowych konkursów branży MICE w Polsce. Rozdanie statuetek dla najwybitniejszych działaczy polskiego przemysłu spotkań będzie miało miejsce już 25 lutego 2016 roku.

Konkurs Osobowość Roku organizowany jest już po raz ósmy przez miesięcznik MICE Poland. Jest to jedna z najbardziej znanych i szanowanych inicjatyw nagradzających osoby zaangażowane w rozwój branży w Polsce. Wśród nominowanych znalazły się osoby, które w swych poczynaniach odznaczają się profesjonalizmem i skutecznością biznesową.

Miejscem organizacji tegorocznej Gali będzie EXPO XXI Warszawa. Organizatorzy zdecydowali się na ten właśnie obiekt z uwagi na nowoczesną i łatwą do aranżacji przestrzeń, profesjonalne zaplecze techniczne oraz wsparcie wykwalifikowanej kadry. Gala organizowana jest w formie eleganckiego bankietu, którego motyw przewodni i scenografia zmienia się z roku na rok.

"Czujemy się zaszczyceni, że już 25 lutego oczy całej branży będą skierowane na Galę Osobowość Roku i EXPO XXI Warszawa. Jako jeden z największych obiektów typu multivenue w stolicy od 15 lat bierzemy czynny udział w kształtowaniu pozycji i wizerunku przemysłu spotkań w Polsce. Możliwość goszczenia w naszych wnętrzach przedstawicieli firm, stowarzyszeń i organizacji oraz znakomitych osobistości nominowanych do tegorocznej edycji nagrody Osobowość Roku, traktujemy jako wyróżnienie i wyraz uznania dla naszej dotychczasowej pracy" - powiedziała Żaneta Berus, Prezes EXPO XXI Warszawa.

"Zarówno dla mnie, jak i całego zespołu EXPO XXI ten konkurs już zawsze będzie miał szczególne znaczenie, ponieważ w zeszłym roku sama miałam zaszczyt znaleźć się w gronie jego laureatów. Odbierając statuetkę w kategorii „Menadżer Obiektu” obiecałam dbać o to, aby przemysł spotkań mówił wspólnym, zgodnym językiem i stanowił wizytówkę naszego kraju za granicą. Tegorocznym nominowanym życzę powodzenia i sukcesów w dążeniu do tego ważnego celu" - dodała.

Szczegółowe informacje na temat Gali Osobowość Roku oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie: www.osobowosc.micepoland.com.pl.


INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]cje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij