Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
31.08.2017

Ostatni etap rozbudowy Hotelu Europa w Starachowicach został zakończony

Ostatni etap rozbudowy Hotelu Europa w Starachowicach został zakończony

Rozbudowa Hotelu Europa w Starachowicach dobiegła końca. To był już ostatni etap. Efektem tego przedsięwzięcia jest powstanie największego pod względem możliwości noclegowych hotelu w województwie świętokrzyskim.

Oddając w kwietniu zeszłego roku do użytku kolejne 86 pokoi, Hotel Europa w Starachowicach, stał się największą bazą noclegową w tej części Polski. Do dyspozycji Gości jest 154 klimatyzowane, znakomicie wyposażone pokoje.  Ze względu na lokalizację w centrum środkowo – wschodniej części kraju, Hotel stanowi świetną alternatywę dla  przedsiębiorców, korporacji, firm eventowych, szukających miejsca do organizacji konferencji, imprez, szkoleń. Uwzględniając  te  okoliczności, ostatnią fazą rozbudowy, było stworzenie wyjątkowej przestrzeni konferencyjnej.

Sala Warszawa, najnowocześniejsza ze wszystkich siedmiu, które posiada Hotel, daje wyjątkowe możliwości jej wykorzystania. Niebagatelna powierzchnia 322m2 pozwala pomieścić 270 osób w układzie teatralnym.

Salę te można podzielić na 3 niezależne części, połączona jest z foyer i łazienkami. Biorąc pod uwagę kolejnych sześć sal, które znajdują się w Hotelu Europa, miejsce to stanowi wyjątkowe centrum, konferencyjno – eventowe.

Poza salami konferencyjnymi, Goście mogą skorzystać z Strefy Relaksu z innowacyjnymi bezchlorowymi basenami, odpocząć w jacuzzi, strefie saun lub wybrać zabiegi z szerokiej oferty Spa.  Dopełnieniem pobytu będzie kulinarna uczta, którą zapewniają doświadczeni kucharze serwując  między innymi dania kuchni regionalnej. Od roku w menu restauracji można spróbować potraw, które otrzymały certyfikat Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.

Hotel Europa w Starachowicach jest wyjątkowym miejscem na hotelowej mapie Polski, spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających Gości.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij