Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
8.10.2021

Ostatnie tygodnie na zarejestrowanie się na bezpłatne kursy związane z branżą MICE

Ostatnie tygodnie na zarejestrowanie się na bezpłatne kursy związane z branżą MICE

Akademia SKKP online bardzo powoli dobiega końca, ale jeszcze cały czas można zapisać się i wziąć udział w szkoleniach online - projekt trwa bowiem do 31 listopada. Z kolei warsztaty praktyczne będą się jeszcze odbywać do końca października. 

Do połowy września na platformie edukacyjnej Akademii SKKP online zarejestrowało się ponad 250 osób - w tej chwili tych osób jest na pewno więcej. 

Kursy i warsztaty online są bezpłatne dla pracowników branży turystycznej, osób szukających zatrudnienia w sektorze turystycznym, studentów oraz absolwentów kierunków turystycznych. Kadra kierownica (m.in. managerowie w hotelu, PCO, DMC, agencji eventowych i restauracji) muszą uiścić opłate. 

Szkolenia odbywają się w ramach cyklu "Zarządzanie w branży MICE". Projekt ten jest realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Każdy z 10 kursów cyklu składa się z 2 części: teoretycznej (nagrania) oraz praktycznej (warsztatu, udostępnianego na platformie evenea.pl). 

Ukończenie wszystkich kursów z wynikiem pozytywnym i napisanie krótkiej pracy pisemnej nagradzane jest przez organizatorów certyfikatem Event Managera Akademii SKKP. Jest więc o co się starać. Taki certyfikat na pewno będzie dobrze wyglądał w naszym CV!

By wziąć udział w szkoleniach lub warsztatach wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie www.akademia.skkp.org.pl i po otrzymaniu linku do aktywacji, możecie brać udział w nich w dowolnym miejsu i czasie. 

- Udział w projekcie jest niepowtarzalną okazją, aby uzyskać nowe kompetencje i zdobyć podstawową i przede wszystkim praktyczną wiedzę na temat przemysłu spotkań, zaktualizowaną o najnowsze światowe trendy oraz realia związane z COVID-19. Wiedza ta jest dostępna online, a więc w formie przystępnej i wygodnej dla każdego - mówi Anna Górska, Kierownik Projektu, Wiceprezes Zarządu SKKP ds. Międzynarodowych.

Harmonogram warsztatów ukazuje się na bieżąco na profilu Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce na Facebooku oraz LinkedIn. 

Zachęcamy do rejestracji - jest jeszcze trochę czasu!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij