Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
15.01.2016

Otwarcie Centrum Konferencyjnego Nimbus

Otwarcie Centrum Konferencyjnego Nimbus

Zapraszamy na otwarcie Centrum Konferencyjnego Nimbus, znajdującego się przy Alejach Jerozolimskich 98, które odbędzie się już 27 stycznia o godzinie 19.00.

Gościem specjalnym uroczystości będzie utytułowany żeglarz, mistrz olimpijski, mistrz świta i wielokrotny mistrz Polski i Europy Mateusz Kusznierewicz. Po części oficjalnej odbędzie się uroczysty bankiet.

Centrum Konferencyjne Nimbus to nowoczesny kompleks siedmiu wielofunkcyjnych, profesjonalnie wyposażonych sal o łącznej powierzchni 445 mkw. Sale znajdujące się w CK Nimbus wyposażone są w system mobilnych ścian, co pozwala na niemal nieograniczone możliwości dostosowania powierzchni do potrzeb organizatorów szkoleń czy konferencji.

Załoga Centrum Konferencyjnego NIMBUS posiada umiejętności, wiedzę i wieloletnie doświadczenie w organizacji wszelakich eventów.


INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij