Szybkie wyszukiwanie
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
15.01.2016

Otwarcie Centrum Konferencyjnego Nimbus

Otwarcie Centrum Konferencyjnego Nimbus

Zapraszamy na otwarcie Centrum Konferencyjnego Nimbus, znajdującego się przy Alejach Jerozolimskich 98, które odbędzie się już 27 stycznia o godzinie 19.00.

Gościem specjalnym uroczystości będzie utytułowany żeglarz, mistrz olimpijski, mistrz świta i wielokrotny mistrz Polski i Europy Mateusz Kusznierewicz. Po części oficjalnej odbędzie się uroczysty bankiet.

Centrum Konferencyjne Nimbus to nowoczesny kompleks siedmiu wielofunkcyjnych, profesjonalnie wyposażonych sal o łącznej powierzchni 445 mkw. Sale znajdujące się w CK Nimbus wyposażone są w system mobilnych ścian, co pozwala na niemal nieograniczone możliwości dostosowania powierzchni do potrzeb organizatorów szkoleń czy konferencji.

Załoga Centrum Konferencyjnego NIMBUS posiada umiejętności, wiedzę i wieloletnie doświadczenie w organizacji wszelakich eventów.


INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij