Otwarto Hotel B&B Okęcie

W zaledwie 10 miesięcy udało się od podstaw wybudować i otworzyć nowy hotel na warszawskim Okęciu. Należący do francuskiej sieci B&B Hotels obiekt, zlokalizowany przy Al. Krakowskiej 193, pod koniec grudnia otworzył podwoje dla Gości.27 grudnia 2011 roku hotel B&B Warszawa-Okęcie zainicjował oficjalnie swoją działalność. Recepcja działająca 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przyjmuje już pierwszych gości. Pięciokondygnacyjny obiekt, w którym mieszczą się 154 pokoje, przyciąga świeżością i charakterystycznym dla swojej lokalizacji wystrojem. Jasne drewno połączone z łagodnym odcieniem zieleni tworzy klimat harmonii i spokoju, a lampy przed recepcją do złudzenia przypominają samoloty kołujące nad pasem startowym. Dodatkowo B&B Warszawa – Okęcie jako jedyny hotel nie będący częścią lotniska udostępnia klientom na bieżąco aktualne informacje o odlotach i przylotach na lotnisku im. F.Chopina w Warszawie. Są one wyświetlane na 42-calowych monitorach w recepcji hotelu. Całość aranżacji w klimacie lotniczym tworzy niepowtarzalny klimat wnętrzna hotelu B&B.

Hotel został przygotowany w całości tak, aby każdy z gości czuł się w nim swobodnie. Poza lokalnymi akcentami wyraźnie podkreślony został funkcjonalny design. Przykładem jest chociażby inny kolor korytarza na każdym piętrze, co ułatwia poruszanie się po hotelu. Każdy pokój wyposażony został w wygodną łazienkę, bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu, klimatyzację oraz telewizję satelitarną. Do dyspozycji gości oddano również B&B Shop, w którym już można kupić słodkie i słone przekąski, słodycze oraz napoje.

Źródło: e-hotelarz.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum