Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
31.08.2015

Pasja, zaangażowanie, talent. Dlaczego projektanci zdecydowali się na hotel? Kilka słów o Galery69

Pasja, zaangażowanie, talent. Dlaczego projektanci zdecydowali się na hotel? Kilka słów o Galery69

Posiadanie własnego biznesu, bez względu na to czy prowadzimy kawiarnię, firmę budowlaną czy biuro podróży zawsze wymaga zaangażowania. Dopiero gdy kochamy to co robimy, powstaje coś naprawdę wyjątkowego. O pasji i pełnym oddaniu dobrze wiedzą Małgorzata i Wojciech Żółtowscy, założyciele jedynego w swoim rodzaju hotelu - Galery69.

Czym wyróżnia się to miejsce? Hotel w Stawigudzie stanowi niecodzienne połączenie obiektu konferencyjno-wypoczynkowego z galerią sztuki, wystawiającą prace wielu artystów w tym także samych właścicieli. Małgorzata i Wojciech są bowiem projektantami, tworzącymi na co dzień piękne, autorskie meble, których sporą część można zobaczyć, a nawet zamówić i kupić w Galery69.

Obiekt nad brzegiem malowniczego jeziora Wulpińskiego to jak głosi hasło design, hotel i manufaktura w jednym. Znaleźć można tu m.in. Galerię Artystów, czyli miejsce gdzie co pewien czas wystawiane są prace lub organizowane występy takich gwiazd jak Anna Maria Jopek czy Ania Broda. Istotny jest także Art Butik z designerską biżuterią, odzieżą oraz meblami projektowanymi przez właścicieli - sygnowanych marką Manufaktura69.

Nie można jednak zapominać o tym co w hotelu jest najważniejsze. Wcale nie pominięto bowiem pokoi gościnnych, sal szkoleniowych czy restauracji. Obiekt proponuj gościom wypoczynek w jednym z komfortowym, przytulnych i oczywiście wyposażonych w drewniane cuda pokoi. Inne usługi to natomiast m.in. strefa relaksu z basenem krytym i sauną, restauracja oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Na zewnątrz czeka także piaszczysta plaża, molo oraz miejsce na wieczornego grilla czy ognisko.

Goście biznesowi twardo stąpający po ziemi również znajdą w ofercie coś dla siebie. A dokładniej dwie funkcjonalne sale. Jedna mieści do 60 gości w ustawieniu teatralnym i sprawdza się podczas konferencji. Druga natomiast to pomieszczenie dla maksymalnie 20 osób na kameralne spotkania i narady.

Hotel Galery69 w mazurskiej Stawigudzie to zatem idealne miejsce dla każdego. Rodziny z dziećmi i turyści znajdą tu warunki do wypoczynku, miłośnicy sztuki, prawdziwą skarbnicę autorskich prac, a goście biznesowi - przestrzeń dla biznesu. Więcej szczegółów w prezentacji obiektu LINK

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij