Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
9.08.2012

Patronaty medialne portalu MojeKonferencje.pl

Jednym z celów serwisu MojeKonferencje.pl jest prezentowanie użytkownikom obiektów świadczących usługi na możliwie najwyższym poziomie. W związku z tym portal wspiera inicjatywy, które mają wpływ na podwyższanie standardów w branży hotelarskiej. W ostatnim czasie serwis objął patronatem medialnym projekt Złoty Standard oraz III Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych, dzięki czemu będzie na bieżąco informował o działaniach związanych z wydarzeniami.

Projekt Złoty Standard skierowany jest do hotelarzy, którym zależy na wysokiej jakości usług. W obiektach, które zgłaszają się do programu, bądź zostaną zgłoszone przez zadowolonych gości, zostaje przeprowadzony audyt, który sprawdza różne płaszczyzny działalności hotelu. Jeśli hotel przejdzie audyt pomyślnie zostaje wyróżniony prestiżowym certyfikatem „Złoty Standard”.

Kolejnym wydarzeniem, nad którym portal MojeKonferencje.pl objął patronat medialny jest III Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych. Jest to coroczne spotkanie dyrektorów obiektów hotelowych w celu wymiany doświadczeń i poznania nowych trendów w marketingu i sprzedaży usług hotelowych. Hotelarze w czasie licznych wykładów będą mogli poznać również sposoby na bezkosztowe motywowanie pracowników. Szkolenia prowadzone będą przez ekspertów w poszczególnych dziedzinach, m.in. przez Adama Czekaj i Agnieszkę Sapę.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij