Pełen zestaw możliwości portalu MeetingPlanner.pl!

MeetingPlanner.pl to coś więcej niż portal internetowy. To przede wszystkim nowoczesna platforma porozumienia pomiędzy osobami organizującymi wydarzenia firmowe (meeting plannerami) a hotelami, oferująca nowe możliwości sprzedaży miejsc grupowych. W dniu 14 grudnia 2010 r. portal zainaugurował pełną ofertę swoich możliwości.

W ramach pakietu, portal MeetingPlanner.pl uruchomił już multimedialne prezentacje obiektów eventowych. Videoprezentacja to przedstawienie możliwości konferencyjnych i eventowych obiektu. Film, oprócz wizualnego przedstawienia obiektu, dostarcza szeregu informacji i parametrów technicznych. Jest użytecznym narzędziem dla meeting plannerów, którzy chcą poznać daną ofertę, a nie mogą obejrzeć osobiście obiektu. Połączenie filmu video i danych technicznych tworzy wyczerpujący i atrakcyjny obraz miejsca.

Giełda ofert to sztandarowy i zarazem unikalny produkt portalu, który pomyślnie przeszedł fazę testów. Jej uruchomienie planowane jest na początek 2011 r. Narzędzie to pozwala osobom organizującym wydarzenia na dostęp do ofert specjalnych hoteli, obiektów, usług eventowych. Służy do prezentacji ofert typu: pakiety specjalne, last minute, first minute, anulowanych rezerwacji i innych.

- Portal MeetingPlanner.pl powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Dostęp do aktualnej i wyselekcjonowanej informacji to podstawa pracy profesjonalnych organizatorów wydarzeń. Chcemy umożliwić naszym użytkownikom dostęp do najlepszych ofert usługodawców rynku spotkań. Portal jest również odpowiedzią na postęp technologiczny narzucający zmiany w sposobie prowadzenia biznesu i zawierania transakcji - mówi Piotr Cieślak, Dyrektor Zarządzający portalu MeetingPlanner.pl.

Portal oferuje ponadto unikalne funkcjonalności wspomagające codzienną pracę meeting plannerów. Oprócz dostępu do aktualnych informacji, prezentowanych w poszczególnych działach tematycznych proponuje, obecnie najszersze na rynku, bazy danych, w tym unikalną bazę artystów, tzn. - mówców, konferansjerów, kabaretów, sobowtórów, itp. Dostarcza również szczegółowych i specjalistycznych informacji, choćby tych dotyczących możliwości wstawienia samochodu na teren obiektu, których wagę w szczególności jest w stanie docenić profesjonalny organizator wydarzeń.

Portal oferuje hotelom pełną ofertę PAKIETÓW będących odpowiedzią na różne zapotrzebowania, tj. bezpłatny Standard; Premium czyli zestaw dodatkowych możliwości promocyjnych portalu; Promo zapewniający możliwość przeprowadzenia kampanii promocyjnych w portalu; Videoprezentację z możliwością zaprezentowania wizytówki obiektu i jego możliwości eventowo - konferencyjnych; e-PR - czyli Wirtualne Biuro Prasowe mające na celu wsparcie działań PR hotelu; Meeting oferujący vouchery na spotkania z meeting plannerami i gwarantujący zniżki na wybrane spotkania branżowe.

Zapraszamy do odwiedzenia portalu MeetingPlanner.pl i skorzystania z szeregu jego możliwości!

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum