Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
16.10.2020

PGE Narodowy, czyli jak zorganizować bezpieczne spotkanie biznesowe w dobie pandemii koronawirusa. #przejdźnahybrydę

PGE Narodowy, czyli jak zorganizować bezpieczne spotkanie biznesowe w dobie pandemii koronawirusa. #przejdźnahybrydę

Pandemia koronawirusa postawiła przed branżą MICE szereg wyzwań i jeszcze więcej znaków zapytania. Obiekty, które świadczyły takie usługi, w ekspresowym tempie musiały wdrożyć skuteczne działania, pozwalające na dalsze i nade wszystko bezpieczne funkcjonowanie.

Konieczność dostosowania się do nowej rzeczywistości była trudna, w wielu aspektach niejasna i bardzo wymagająca. Dziś, po kilku miesiącach od ogłoszenia pierwszych obostrzeń, każdego dnia na nowo uczymy się żyć w świecie ogarniętym pandemią. I choć zupełny powrót do obowiązków jest w tej chwili niemożliwy, to w branży spotkań pojawia się wiele innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko wpływają na komfort i bezpieczeństwo organizatorów oraz uczestników, ale także na przyszłościowy kształt konferencji, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Najlepszym tego przykładem są wydarzenia hybrydowe.

Tego typu przedsięwzięcia polegają na łączeniu fizycznej obecności w danym miejscu z teleobecnością. W rezultacie, możliwe jest uczestniczenie w konferencji zarówno w przestrzeni konkretnego obiektu konferencyjnego, jak i z domu czy z biura, oddalonego o dziesiątki czy setki kilometrów.

Rozwiązanie to jest doskonałym pomysłem, skrojonym na miarę XXI wieku. Wykorzystanie technologii pozwala na udział w wydarzeniu w czasie rzeczywistym, a co za tym idzie - na żywą dyskusję, zadawanie pytań czy oddanie głosu w pojawiających się ankietach. Ponadto, wydarzenia hybrydowe umożliwiają osiągnięcie zdecydowanie większych zasięgów przedsięwzięcia. To ogromna szansa i doskonały trend, który z pewnością zostanie z nami na długie lata.

 PGE Narodowy, jak na lidera branży spotkań przystało, umożliwia organizację wydarzeń hybrydowych, oferując także swoje partnerstwo. Obiekt ten już niejednokrotnie udowodnił, że jest odpowiednim miejscem na organizację spotkań biznesowych - tym razem także nie zawiódł. Warto więc oddać w jego ręce wszystkie kwestie organizacyjne i mieć pewność, że będą się one wiązały z bezpieczeństwem, nowoczesnymi rozwiązaniami oraz - niezmiennie - z unikalną scenerią areny oraz solidnymi partnerami technologicznymi.

 PGE Narodowy to miejsce nowych możliwości dla Twojej firmy i jej klientów.

#przejdźnahybrydę

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij