Piąte urodziny Targów Event

Jak stworzyć event, który na długo zapadnie w pamięci? Skąd czerpać pomysły i gdzie szukać podwykonawców do organizacji różnego rodzaju imprez? Jakie trendy obowiązują obecnie na rynku wydarzeń i dokąd zmierza branża eventowa? Odpowiedzi na te pytania będzie można znaleźć podczas V Targów Event, które odbędą się w dniach 2-4 października 2013 r. w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Targi Event to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które kierowane jest wyłącznie do branży eventowej. Na uczestników czekać będą nowinki ze świata eventów, najnowsze rozwiązania techniczne, a także szereg produktów i usług potrzebnych do organizacji imprez. Co więcej, nie zabraknie widowiskowych pokazów i merytorycznych spotkań, dzięki którym będzie można zyskać fachową wiedzę na temat rynku.

- Tegoroczne targi to sam w sobie wyjątkowy event, bo będziemy świętować już piąte urodziny tej imprezy. Dodatkowo też, jak co roku, wystawcy będą mogli zachwycić uczestników barwnymi pokazami, dając przedsmak tego, jak można zrealizować własne wydarzenie. Jednak ta impreza to również coś więcej niż tylko bogate w prezentacje show. Targi Event są od lat platformą integrująca branżę. Na miejscu można zdobyć aktualną wiedzę odnośnie wciąż rozwijającego się rynku, wymienić się cennymi doświadczeniami i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. To tym cenniejszy atut, że targi te są jedynym wydarzeniem tego typu w Polsce w całości poświęconym branży eventowej. W poszukiwaniu inspiracji przyjeżdżają tu więc przedstawiciele świata marketingu, PR i eventów, co z kolei stwarza szansę dla firm, by na szeroką skalę pokazać swe usługi i pozyskać nowych klientów – mówi Bartosz Sosnowski, prezes firmy MT Polska, organizującej Targi Event.

Świat eventów pod jednym dachem
Targi Event odwiedzają osoby zajmujące się organizacją imprez różnego typu. Nie brakuje przedstawicieli agencji eventowych, reklamowych i PR, jak również przedstawicieli samorządów odpowiedzialni za przygotowanie wydarzeń w gminach, miastach czy dzielnicach. Ponadto wśród zwiedzających pojawiają się organizatorzy targów, zjazdów, konwencji i kongresów, a nawet wydarzeń politycznych, kulturalnych i sportowych. Przyjeżdżają tu również event menadżerowie korporacji i dużych firm, a nawet firmy zajmujące się kompleksową obsługą wesel.

Wszystko dla organizatorów imprez
Targi Event prezentują kompleksową ofertę produktów, usług i rozwiązań służących profesjonalnemu przygotowaniu różnorodnych eventów, od tych o charakterze edukacyjnym lub biznesowym jak konferencje, szkolenia czy kongresy, po te bardziej rozrywkowe, jak koncerty, imprezy sportowe lub kulturalne. Tematyka targów obejmuje produkty i technologie, w tym nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, scenografię, a także efekty specjalne i pirotechnikę, atrakcje eventowe, jak choćby grupy i agencje artystyczne, a nawet obiekty na różnego typu eventy. Nie zabraknie też propozycji z zakresu baru i cateringu, obsługi personalnej eventów, bezpieczeństwa i porządku oraz nośników reklamowych.

Więcej informacji na stronie www.targievent.pl

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum