Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
18.03.2013

Piękno, relaks, równowaga. Nowy gabinet kosmetyczny w krakowskim Crown Piast Hotel & Park.

NewU Beauty&SPA rozszerza wachlarz usług dostępnych w Crown Piast Hotel & Park. Już od kwietnia 2013 roku zarówno goście hotelowi, jak i mieszkańcy Krakowa i okolic będą mieli możliwość skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej i szerokiej gamy rytuałów piękna na twarz i całe ciało. W nowo otwartym gabinecie lekarze i wykwalifikowane kosmetyczki udzielą profesjonalnych porad z zakresu dermatologii i codziennej pielęgnacji skóry. Na gości w Crown Piast Hotel & Park czekają też innowacyjne kosmetyki marki Nanolaboratory Nantes, opartych na nanotechnologii cząsteczek wody.

Dbając o pełen komfort osób korzystających z oferty gabinetu NewU Beauty&SPA, przygotowano cały szereg pakietów kosmetycznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb nie tylko Pań, ale także Panów. W gabinecie obok rytuałów nawilżających, relaksacyjnych i odświeżających będzie można skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej, masaży, a także całej gamy profesjonalnych zabiegów.

Zdaniem Rafała Mareckiego z NewU Beauty&SPA, Crown Piast Hotel & Park ma duży potencjał dla tego typu działalności, a ogród otaczający hotel idealnie wpasowuje się w specyfikę SPA. Oferta gabinetu NewU Beauty Clinic obok zabiegów medycyny estetycznej, to także szereg pakietów funkcjonalnych, skierowanych zarówno do osób podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych. Ważną rolę odegra zróżnicowanie propozycji dla osób odwiedzających gabinet; zabiegi z zakresu ajuwerdy, masaże kamieniami, świece kosmetyczne, to wszystko już od kwietnia będzie dostępne przy ul. Radzikowskiego 109.

Eksperci z NewU Beauty&SPA po analizie potrzeb i zbadaniu specyfiki gabinetów zlokalizowanych w hotelach, zadbali o to, aby czas trwania rytuałów był zróżnicowany. Goście mają więc wybór pomiędzy czterdziestominutowymi zabiegami ekspresowymi, w szybkim tempie poprawiającymi wygląd i nastrój, a tymi dających uczucie pełnego, głębokiego relaksu, na które warto zarezerwować nawet 3 godziny.

Więcej niż hotel… to główne motto naszego obiektu. Mając je na uwadze wraz z NewU Beauty&SPA stworzyliśmy miejsce niezwykłe - podkreśla Aneta Konopczyńska, Dyrektor Crown Piast Hotel & Park. Sprawia nam niezmierną radość fakt, że nasi goście obok odpoczynku i relaksu podczas noclegu w naszym hotelu, mają już od dzisiaj okazję zadbania o siebie. Osoby nocujące w naszym hotelu są zazwyczaj bardzo zapracowane, tak więc istotne jest, aby w trakcie swojej podróży miały zapewniony pełen komfort.

Oficjalna inauguracja NewU Beauty&SPA odbędzie się 5 kwietnia 2013 roku. Informacje na temat proponowanych zabiegów znajdą się na stronie www.hotelpiast.pl. Na wszelkie pytania odpowie także Recepcja hotelu, nr tel. 12 683 26 00, e-mail: [email protected]

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij