Piękno, relaks, równowaga. Nowy gabinet kosmetyczny w krakowskim Crown Piast Hotel & Park.

NewU Beauty&SPA rozszerza wachlarz usług dostępnych w Crown Piast Hotel & Park. Już od kwietnia 2013 roku zarówno goście hotelowi, jak i mieszkańcy Krakowa i okolic będą mieli możliwość skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej i szerokiej gamy rytuałów piękna na twarz i całe ciało. W nowo otwartym gabinecie lekarze i wykwalifikowane kosmetyczki udzielą profesjonalnych porad z zakresu dermatologii i codziennej pielęgnacji skóry. Na gości w Crown Piast Hotel & Park czekają też innowacyjne kosmetyki marki Nanolaboratory Nantes, opartych na nanotechnologii cząsteczek wody.

Dbając o pełen komfort osób korzystających z oferty gabinetu NewU Beauty&SPA, przygotowano cały szereg pakietów kosmetycznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb nie tylko Pań, ale także Panów. W gabinecie obok rytuałów nawilżających, relaksacyjnych i odświeżających będzie można skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej, masaży, a także całej gamy profesjonalnych zabiegów.

Zdaniem Rafała Mareckiego z NewU Beauty&SPA, Crown Piast Hotel & Park ma duży potencjał dla tego typu działalności, a ogród otaczający hotel idealnie wpasowuje się w specyfikę SPA. Oferta gabinetu NewU Beauty Clinic obok zabiegów medycyny estetycznej, to także szereg pakietów funkcjonalnych, skierowanych zarówno do osób podróżujących w celach biznesowych, jak i turystycznych. Ważną rolę odegra zróżnicowanie propozycji dla osób odwiedzających gabinet; zabiegi z zakresu ajuwerdy, masaże kamieniami, świece kosmetyczne, to wszystko już od kwietnia będzie dostępne przy ul. Radzikowskiego 109.

Eksperci z NewU Beauty&SPA po analizie potrzeb i zbadaniu specyfiki gabinetów zlokalizowanych w hotelach, zadbali o to, aby czas trwania rytuałów był zróżnicowany. Goście mają więc wybór pomiędzy czterdziestominutowymi zabiegami ekspresowymi, w szybkim tempie poprawiającymi wygląd i nastrój, a tymi dających uczucie pełnego, głębokiego relaksu, na które warto zarezerwować nawet 3 godziny.

Więcej niż hotel… to główne motto naszego obiektu. Mając je na uwadze wraz z NewU Beauty&SPA stworzyliśmy miejsce niezwykłe - podkreśla Aneta Konopczyńska, Dyrektor Crown Piast Hotel & Park. Sprawia nam niezmierną radość fakt, że nasi goście obok odpoczynku i relaksu podczas noclegu w naszym hotelu, mają już od dzisiaj okazję zadbania o siebie. Osoby nocujące w naszym hotelu są zazwyczaj bardzo zapracowane, tak więc istotne jest, aby w trakcie swojej podróży miały zapewniony pełen komfort.

Oficjalna inauguracja NewU Beauty&SPA odbędzie się 5 kwietnia 2013 roku. Informacje na temat proponowanych zabiegów znajdą się na stronie www.hotelpiast.pl. Na wszelkie pytania odpowie także Recepcja hotelu, nr tel. 12 683 26 00, e-mail: [email protected]

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz