Piękno, jakie warto poznać w Warszawie

Piękno, jakie warto poznać w Warszawie

Nowoczesne, designerskie wnętrza, ciekawy styl i charakter pomieszczeń, dwie przestronne sale konferencyjno – szkoleniowe – tak w kilku słowach można opisać Piękno znajdujące się w samym sercu Warszawy.

Jest to wielofunkcyjna przestrzeń na wynajem zlokalizowana w klimatycznej kamienicy w centrum miasta. Poza dwoma przestronnymi salami, w których organizowane są konferencje, szkolenia lub innego rodzaju spotkania biznesowe czy eventy firmowe, w obiekcie jest też 50 – metrowe patio, które można zaaranżować i dostosować do charakteru i specyfiki wydarzenia oraz potrzeb organizatora. 

Piękno jest nietypową przestrzenią, która z uwagi na charakter, lokalizację oraz przestrzeń sal idealnie sprawdzi się w przypadku biznesowych spotkań formalnych, konferencji czy seminariów, jak i wernisaży, luźnych spotkań szkoleniowych czy imprez branżowych i okolicznościowych.  Kamienica, w której znajduje się Piękno, zlokalizowana jest przy ulicy Szpitalnej obok Chmielnej, dzięki czemu można tam bez problemu i szybko dotrzeć zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej – tramwajem lub metrem, co jest ważnym aspektem i dużym atutem dla wielu gości.
Dwie sale jakie można wynająć w Pięknie przeznaczone są na spotkania dla nawet 300 osób, w przypadku wydarzeń w formie stojącej – wystaw, pokazów, bankietów, natomiast szkolenia czy konferencje, na których goście będą siedzieli, mogą być organizowane na 150 osób. Tak duża przestrzeń daje organizatorowi swobodę i brak ograniczeń jeżeli chodzi o listę gości. Dzięki surowości wystroju oraz braku dodatkowych mebli w salach, można je dowolnie urządzić i wyposażyć aby współgrały ze specyfiką wydarzenia. Ponieważ Piękno jest obiektem przeznaczonym na konferencje i bankiety, posiada profesjonalny sprzęt pozwalający na prowadzenie spotkań a wysokim poziomie z zastosowaniem nowoczesnych technologii, a doświadczony personel Piękna oferuje stałą pomoc, dba o potrzeby uczestników oraz gwarantuje sprawny przebieg spotkania. W obiekcie na życzenie organizatora zapewniane jest efektowne oświetlenie, oprawa muzyczna i artystyczna oraz catering dostosowany do każdego wydarzenia indywidualnie. Indywidualne podejście do każdego klienta, osoby organizującej event we wnętrzach tej kamienicy, sprawia, że wydarzenia są unikatowe, oryginalne i nie powtarzalne oraz zawsze współgrające ze stylem, zachowaniem i oczekiwaniami prowadzącego i zaproszonych gości. 

Oczywiście organizator spotkania w Pięknie nie musi martwić się o obsługę gastronomiczną. Uczestnicy nie będą głodować, ponieważ catering zapewniany w obiekcie to pyszne, pełne smaku dania i przekąski, przygotowane z dobrej jakości, świeżych składników. W zależności od oczekiwań oraz od specyfiki spotkania i czasu trwania oraz godziny, o której jest ono organizowane, catering obejmuje przerwę z napojami i słodkościami lub większy posiłek – obiad albo kolację. Możliwe jest też zorganizowanie wystawnego bankietu. Kelnerzy prezentują najwyższy poziom usług, zwracają uwagę na potrzeby gości oraz serwują dania mając na uwadze kulturę osobistą oraz komfort uczestników. Nic nie umila czasu tak, jak pyszny poczęstunek, o czym doskonale wie personel Piękna. 


Po zakończeniu spotkania lub w ramach przerwy, w barze w Pięknie można napić się pysznych drinków zarówno tych klasycznych, jak i autorskich zestawów barmana. Strefa Lounge jest natomiast miejscem dogodnym do rozmów z pozostałymi uczestnikami konferencji. Zarówno bar, jak i strefa Lounge mogą być dodatkową przestrzenią w przypadku większych wydarzeń branżowych i eventów okolicznościowych. Będzie to też idealna przestrzeń na prywatne rozmowy między uczestnikami. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz