Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
1.02.2016

Pierre-Frédéric Roulot prezesem zarządu Groupe du Louvre

Pierre-Frédéric Roulot prezesem zarządu Groupe du Louvre

Groupe du Louvre, druga największa grupa hotelowa w Europie, ma nowego prezesa zarządu. Pierre-Frédéric Roulot zajmie się realizacją strategii rozwoju Jin Jiang International Holdings Co. Ltd, jednej z wiodących grup hotelowych i turystycznych w Chinach i spółki matki Groupe du Louvre.

Nowy prezes będzie odpowiedzialny także za dywersyfikację działalności i zwiększanie efektywności grupy. Pierre-Frédéric Roulot został mianowany na stanowisko prezesa przez Jin Jiang International, głównego akcjonariusza grupy. Jestem bardzo dumny, że Jin Jiang International obdarzył mnie zaufaniem i uczynił częścią firmy, która dąży do tego, aby stać się światowym liderem w sektorach, w których najdłużej działa. Jest to wymagające, ekscytujące i inspirujące wyzwanie. Umożliwia także realizację kilku projektów biznesowych, zwłaszcza między Europą a Chinami. - mówi nowy prezes Groupe du Louvre.

Przewodniczący Jin Jiang International Yu Minliang, podczas spotkania z francuskim Ministrem Spraw Zagranicznych i Międzynarodowego Rozwoju, przekazał ministrowi, że chciałby, żeby Francja stała się główną platformą dla działań grupy w Europie.

Pierre-Frédéric Roulot będzie pełnił funkcję prezesa do czasu powołania swojego następcy. Podczas swojej prezesury skupi się przede wszystkim na rozwoju i wzmocnieniu marek Campanile i Golden Tulip w Chinach.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij