Pierwsza edycja NSC Hotels już za nami!

Pierwsza edycja NSC Hotels już za nami!

8 października w Warszawie odbyła się pierwsza edycja NSC Hotels - Sprzedaż w branży hotelowej. Wydarzenie to było odpowiedzią na wyzwania, postawione szeroko pojętej branży hotelarskiej.

Specjaliści, którzy prowadzili ciekawe wkłady, wskazali wypracowane metody radzenia sobie z obecną sytuacją. Wszystkie te informacje nie tylko są szalenie przydatne, ale i wnoszą nowe światło w rozważaniach o przyszłości tego sektora gospodarki.

W NSC Hotels wzięło udział aż 200 hotelarzy, liderów branży i firm, którzy cechują się odwagą i zapałem do działania.

Przedsięwzięcie to było podzielone na dwa panele. Pierwszy z nich dotyczył sprzedaży. To właśnie tam można było wysłuchać m.in. Wojciecha Herry, który udowodnił, że kluczem do przetrwania marek jest współpraca. Wystąpili tam także: Miłosz Stanowski, Małgorzata Kalinowska-Klimek, Dagmara Pakulska, Marcin Fiuk oraz Grzegorz Radłowski. Wszystkie te przemówienia były niezwykle wartościowe, merytoryczne i konkretne.

Tematyka, która została podjęta na drugiej scenie, dotyczyła zarządzania. Karol Bartkowski opowiedział tam o tajnikach motywowania do aktywnego pozyskiwania klientów biznesowych. Ponadto, wystąpili również: Bogdan Sosnowski, Marcin Fiuk, Marta Pakieła oraz Elżbieta Nitsze.

W rezultacie, NSC Hotels okazał się ogromnym sukcesem. Goście nie tylko mieli bezpośrednią możliwość kontaktu ze specjalistami branży hotelarskiej, ale i - albo przede wszystkim - zdobycia wiedzy i motywacji do dalszego rozwoju własnych usług. Ten pełen emocji dzień zakończył się doskonałą debatą NSC Best Practices, podczas której dyskutowano o przyszłości sprzedaży w branży hotelarskiej.

Z przyjemnością informujemy również, że wraz z Nexity, Mattik i Horeca Idea, byliśmy partnerami tego wyjątkowego wydarzenia.

Jednocześnie, pragniemy zaprosić Państwa na jego kolejną edycję, która odbędzie się już 14 kwietnia w Warszawie!

Więcej informacji: https://nationalsales.pl/


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz