Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
23.02.2016

Pierwsze Piętro - kawa jakiej nie znacie

Pierwsze Piętro - kawa jakiej nie znacie

W kawiarni Pierwsze Piętro można spróbować zarówno klasycznych kaw, jak i wielu ciekawych kawowych wariacji, takich jak Capuccino freddo grecco czy Mugaccino.

Kawy smakowe przygotowywane są tu przy użyciu francuskich syropów Teisseire, a także z wykorzystaniem własnych, oryginalnych kompozycji. Bazą do wszystkich napojów kawowych jest espresso z jednej z najlepszych palarni kawy na świecie - illy z Triestu we Włoszech. Gwarancją idealnego smaku jest zamiłowanie pracowników do kawy, ich doświadczenie i umiejętności, a także najwyższej klasy ekspres ciśnieniowy włoskiej firmy Faema.

Pierwsze Piętro to nie tylko wyśmienita kawa, ale także kompleksowa obsługa konferencji, szkoleń, paneli dyskusyjnych, bali, bankietów i wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Klient decydujący się na organizację wydarzeń w lokalu może liczyć na kompletny serwis, począwszy od zagadnień organizacyjnych, aranżacji sali, dekoracji, układu stołów, przez obsługę gastronomiczną i cateringową, kończąc na doborze nagłośnienia, multimediów, zespołów artystycznych itp.
       
W ofercie Pierwszego Piętra znajdują się trzy profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, które można wynająć już od 50 zł netto za godzinę.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij