Pierwsze warsztaty Akademii SKKP online już 13 i 14 lipca!

Pierwsze warsztaty Akademii SKKP online już 13 i 14 lipca!

Były kursy, teraz czas na warsztaty! Tak jak obiecali inicjatorzy Akademii SKKP online, oprócz teoretycznej wiedzy, nie zabraknie też tej praktycznej. W ramach cyklu "Zarządzanie w branży MICE" oprócz 10 kursów, odbędą się też warsztaty. 

13 i 14 lipca - zapiszcie sobie te daty. Godzina punkt 15. Pierwszego dnia warsztat poprowadzi Anna Jędrocha „Profesjonalna organizacja wydarzeń post COVID 19”, drugiego dnia o „Charakterystyce rynku spotkań po pandemii” opowie Anna Górska, angażując przy okazji we wspólne działania uczestników warsztatu. 

Zapisać się mogą te osoby, które rejestrowały się już na platformie edukacyjnej Akademii SKKP online. Do tych właśnie osób rozesłane zostały zaproszenia z linkiem do rejestracji na warsztaty. Warsztaty będą realizowane za pośrednictwem platformy evenea.pl. 

Projekt "Zarządzanie w branży MICE" jest komplementarny z rekomendacją wydaną uchwałą z dn. 29.11.2020r. przez Sektorową Radę ds. Kompetencji – Turystyka. Po przeprowadzeniu analizy stanu sektora z punktu widzenia potrzeb kompetencyjnych Rada wydała rekomendacje, identyfikujące Zarządzanie w branży MICE (Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions Industry), jako nowy obszar. Jest to odpowiedzią na trend związany ze wzrostem znaczenia turystyki biznesowej.  

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz