Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
3.04.2009

Pierwszy Park Inn w Polsce

Wiosną tego roku, (2 kwietnia) nastąpiło oficjalne otwarcie nowego Hotelu Park Inn przy ulicy Monte Cassino w Krakowie. Budynek został zaprojektowany przez niemieckiego architekta Jurgena Meyera. Podczas budowy obiektowi nadano roboczą nazwę S.O.F., który oznacza w języku angielskim "Stepped on frog", gdyż przypomina "rozdeptaną żabę". Park Inn jest pierwszym tego typu futurystycznym obiektem w Krakowie.

Park Inn zanjduję się w doskonałej lokalizacji, blisko krakowskiego rynku i dzielnicy Kazimierz. Hotel zaprasza do 152 nowoczesnych pokoi oraz 8 ekskluzywnych apartamentów. Tradycyjne jak w innych hotelach marki Parki Inn powstała restauracja RGB Bar&Grill. Kluczowym efektem projektu jest panoramiczny widok z wnętrza hotelu na Wawel. Hotel należy do obiektów szkoleniowych wysokiej klasy. Swoim klientom oferuje 5 nowoczesnych sali konferencyjnych oraz sale balową.

Źródło: Dziennik Turystyczny
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij