Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
26.10.2012

Pierwszy w Polsce hotel marki ibis Styles

Debiut nowej marki ibis Styles nastąpi już 29 października. Pierwszym hotelem działającym pod tą marką będzie ibis Styles Gdynia Reda.

Gdynia Ibis Style mieści się w Redzie, niedaleko trasy Berlin – Gdańsk. Hotel będzie oferował miejsca noclegowe w 86 designerskich pokojach. Wszystkie będą wyposażone w TV, klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, telefon, suszarkę i dostęp do Internetu. Hotel oprócz komfortowego wypoczynku będzie również idealnym miejscem na różnego rodzaju spotkania. W swojej ofercie ma 3 sale konferencyjne oraz oferty specjalne dla gości biznesowych.

Ibis Styles będzie zupełną nowością na rynku hotelarskim. Markę charakteryzuje wyjątkowa aranżacja wnętrz. Ciekawy design w połączeniu z nowatorsko dobranymi kolorami sprawiają, że pobyt w hotelu pozytywnie wpływa na nastrój gości. Wszyscy goście płacąc za nocleg mogą korzystać z pełnej oferty obiektu. W cenę oprócz dużego i wygodnego łóżka wliczony jest dostęp do Internetu Wi-Fi, śniadania oraz inne udogodnienia umilające pobyt.

Ibis Styles to sieć hoteli ekonomicznych. Europejskie obiekty działające pod tym szyldem mają nie więcej niż 150 pokoi. Marka powstała w 2007 roku i od tego czasu prężnie się rozwija. Aktualnie na świecie działa przeszło 180 obiektów.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij