Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
1.07.2021

Piknik firmowy w Zakopanem? Wydarzenie hybrydowe? Wakacje z rodziną? Sprawdź ofertę Nosalowego Dworu Resort & Spa!

Piknik firmowy w Zakopanem? Wydarzenie hybrydowe? Wakacje z rodziną? Sprawdź ofertę Nosalowego Dworu Resort & Spa!

Poszukując miejsca na piknik firmowy, wakacje z rodziną, konferencję z noclegiem w górach, często do głowy przychodzą nam polskie góry. Region ten bowiem oferuje nie tylko rozbudowaną infrastrukturę hotelową, ale również malownicze widoki. Tyczy się to chyba każdych naszych gór. Równie urokliwe są Karkonosze, jak i Tatry czy Bieszczady. Dzisiaj jednak chcielibyśmy zabrać Was na Podhale, do jednego z miejsc, które polecamy zawsze - bez względu na rodzaj pobytu. 

Nosalowy Dwór Resort & Spa, bo o nim mowa, to największe i najnowocześniejsze centrum konferencyjno-kongresowe na Podhalu. To również jedna z najbardziej znanych marek hotelowych w Zakopanem. Kompleks składa się z budynków o standardzie 3- i 4-gwiazdkowych.

To jedna z propozycji najbardziej luksusowego pobytu pod Tatrami. Jego architektura inspirowana była najlepszymi alpejskimi kurortami, co widać na pierwszy rzut oka. 


Na terenie kompleksu znajdują się aż 23 sale o zróżnicowanej wielkości. Zorganizujecie tu kameralne spotkania zarządu, jak i imprezy na kilkaset osób. Łączna powierzchnia eventowa 2000 mkw robi wrażenie zarówno na organizatorach, jak i uczestnikach wydarzeń. Obiekt chętnie wybierany jest na różne prestiżowe eventy. W tym roku odbędzie się tu m.in. Kongres Hotel Management 2021 organizowany przez magazyn Hotel Management (9-10 września), którego jesteśmy Patronem Medialnym.


Tak jak wspomnieliśmy na samym początku, miejscówka ta sprawdzi się również na imprezy plenerowe. Rozległe tereny zieleni, wiaty grillowe i rozbudowana infrastruktura. Tu organizacja pikników firmowych czy rodzinnych to naprawdę czysta przyjemność. Dodatkowych atrakcji nie brakuje zarówno zewnątrz budynków, jak i wewnątrz. SPA, gastronomia, fitness - tego wszystkiego tu nie zabraknie.  

Nosalowy Dwór Resort & Spa dostosował również swoje zaplecze do organizacji eventów online i hybrydowych. Nowoczesny sprzęt, przeszkolony zespół i głowy pełne pomysłów. Na pewno razem z Nosalowym zorganizujecie tu coś wyjątkowego!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij