Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.04.2016

Piwna rewolucja w Uniejowie!

Piwna rewolucja w Uniejowie!

Już 22 kwietnia piwna rewolucja dotrze do Uniejowa! Po miesiącach oczekiwania nastąpi otwarcie Browaru Wiatr. Z tej okazji wszyscy zaproszeni są na wyjątkowe wydarzenie - festiwal dobrego humoru, świetnej muzyki, pysznego jedzenia i oczywiście rzemieślniczego piwa.

Złocisty trunek warzony jest według własnej receptury. Udział w otwarciu Browaru to niepowtarzalna okazja do znalezienia sie w gronie osób, które jako pierwsze spróbują piwa Browaru Wiatr. Goście będą mieli okazję obejrzeć również niesamowite pokazy kuchni molekularnej i sztuki barmańskiej, a to wszystko połączone z licznymi degustacjami.

Podczas uroczystego otwarcia wystąpią specjalni Goście, którzy rozbawią do łez każdego. Kabaret Czesuaf, Kabaret Ciach i Kabaret OT.TO zadbają o odpowiednią dawkę dobrego humoru, a do tańca porwą zespoły GDP Squad (finaliści telewizyjnego show Must Be The Music - Tylko muzyka) i Greasen. Całość poprowadzi Piotr Gumulec.

Czy to koniec atrakcji? Nie, ale nie chcemy zdradzić wszystkiego i psuć niespodzianki. Wpadnijcie i przekonajcie się sami!

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Zabierzcie bliskich i znajomych i bawcie się jak nigdy dotąd!

Niech porwie Was piwna rewolucja Browaru Wiatr!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij