Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
25.09.2013

Płać mniej w Accor. Startuje kampania 3=2

Z unikalnej promocji skorzystać można do 11 listopada bieżącego roku. Bierze w niej udział ponad 1600 hoteli z całego świata.

Ogólnoświatowa kampania sieci Accor 3=2 obejmie hotele działające pod markami Novotel, Mercure, ibis Styles oraz Orbis Hotels. Do połowy listopada trzy doby w hotelach i obiektach konferencyjnych Accor dostępne będą w cenie dwóch. Aby móc skorzystać ze zniżki należy dokonać rezerwacji trzydniowego pobytu w okresie od 24 września do 21 października.

Promocja obejmuje ofertę bez śniadań, i realizowana jest do 11 listopada.

Rezerwację należy złożyć na stronie internetowej accorhotels.com

***

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza 60 obiektami w 28 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje ponad 11 000 pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.


Partnerem strategicznym Orbisu jest firma Accor, wiodący na świecie operator hotelowy i lider rynku europejskiego, jest obecny w 92 krajach, w których dysponuje ponad 3 500 hotelami z 440 tys. pokoi. Szerokie portfolio marek hotelowych Accor – Sofitel, Pullman, MGallery, Grand Mercure, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, ibis Styles, ibis budget, hotelF1 gwarantuje zróżnicowaną ofertę usług i produktów od luksusowych po ekonomiczne. Accor zatrudnia ponad 160 tys. pracowników na całym świecie, oferuje swoim klientom i partnerom blisko 45 lat wiedzy i doświadczenia.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij