Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
14.06.2010

Platinum Palace - zaprasza!

Odnowiony budynek niedawno powstałego hotelu we Wrocławiu zachwyca architekturą pochodzącą z początku XX wieku. Hotel położony jest w centrum miasta. Sąsiaduje także z rozległym Parkiem Południowym. Platinum Palace to rekonstrukcja powstałej w 1906 roku rezydencji rodziny Schoellerów. Historię tego miejsca przypominają dokładnie odrestaurowane, niepowtarzalne dekoracje rzeźbiarskie i sztukatorskie.

Ten zaliczany do boutique hotel łączy ekskluzywność i prestiż pięciogwiazdkowego obiektu z niezwykłą kameralną atmosferą. Kompleksowo zostały przygotowane 45 pokoi: luksusowe, typu komfort oraz kameralne, a także apartamenty pałacowe i apartamenty parkowe. Każdy z nich ma swój unikatowy charakter. Ponadto wszystkie zostały wykończone szlachetnymi materiałami, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Co więcej w hotelu znajduje się świetna restauracja, w której serwowane są dania reprezentujące nowy kulinarny nurt Modern Polish Cuisine. Indywidualne przepisy szefa kuchni i nowatorskie pomysły, znalazły odzwierciedlenie w wyszukanym menu.W poszukiwaniu najszlachetniejszych win i innych trunków, warto zajrzeć do baru i winiarni, by poznać imponującą kolekcję alkoholi z całego świata.

Nowoczesne centrum konferencyjne czeka na gości biznesowych. Hotel posiada dwie różnej wielkości sale konferencyjne, klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny. Część hotelu zajmuje strefa Wellness wraz z saunami, jacuzzi oraz centrum fitness. Z pewnością dobrze poczują się tu osoby lubiące aktywnie spędzać czas, ale też spragnione spokoju i ciszy.

Źródło: e-hotelarz.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij