Po raz kolejny rusza Akcja Charytatywna ELFY. Tym razem SBE będzie wspierać podopiecznych z Fundacji Przyszłość dla Dzieci.

Po raz kolejny rusza Akcja Charytatywna ELFY. Tym razem SBE będzie wspierać podopiecznych z Fundacji Przyszłość dla Dzieci.

Stowarzyszenie Branży Eventowej pragnie wziąć pod swoje skrzydła dwie rodziny z dwoma małymi dziewczynkami. W ramach Akcji Charytatywnej ELFY zbierane będą rzeczy ze sporządzonej dla nich listy. Dary można dostarczać do 4 grudnia do Global Expo. Planowany zakup najlepiej zgłosić na adres [email protected], aby przedmioty się nie powielały i można było zaspokoić wszystkie potrzeby rodzin.

Fundacja Przyszłość Dla Dzieci od 2002 roku finansuje badania, zabiegi, operacje, leki i pobyty w placówkach leczniczych dla 350 swoich podopiecznych. Ich celem jest sprawienie, aby dzieci mogły planować i myśleć o przyszłości w radosnych kolorach. Dzięki pracy i zaangażowaniu niektóre z nich mogły postawić pierwszy krok w życiu lub usłyszeć głos swoich rodziców. Wciąż jednak wiele pociech czeka na swoją drugą szansę.

Wśród nich jest Alicja, która urodziła się niewykształconymi nóżkami. Z tego powodu jej mama była zmuszona zrezygnować z pracy, aby móc się nią zająć. Początkowo rodzice wozili dziewczynkę w spacerówce, a obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. Alicja walczy każdego dnia. Posiada marzenia jak każda dziewczynka, a wśród nich znajduje się kilka rzeczy:
- błękitny, pluszowy delfin,

- koń na biegunach,

- bajki do czytania,

- duży plastikowy samochód (,,jeździk”), w którym rodzice mogliby ją wozić.

Są to proste przedmioty, lecz dla dziecka każde z nich posiada ogromną moc i może zapewnić szczery uśmiech na twarzy. Rodzina Alicji potrzebuje natomiast pralki automatycznej oraz chemii gospodarczej i kosmetycznej niezbędnej na co dzień.

Maja żyje tylko ze swoją mamą, a także z uciążliwym torbielem szyszynki, astmą oraz szeregiem przykrych zaburzeń. Walka o zdrowie ślicznej 3-latki jest codziennością, a rehabilitacja niezbędnym elementem dnia już od pierwszych miesięcy jej życia. Maja potrzebuje:

- ubrań i obuwia, a dokładniej: kurtki, spodni, legginsów, bluzeczki, koszulki.

Maja bardzo chciałaby mieć szlafrok z kapturem i bieliznę z motywem Świnki Peppy. Jej wzrost to 110 cm. Rozmiar stopy wynosi 26;

- mleko Bebiko - 4 lub 5 są jedynymi które Maja toleruje z uwagi na silną alergię;

- proszek do prania Bryza i płyn do płukania Lenor, najlepiej niebieski;

- okulary przeciwsłoneczne z wysokim filtrem UV;

- kolorowe ręczniki kąpielowe.

Maja posiada swoje marzenia, które możemy spełnić. Chciałaby mieć:

- kolorowe klocki, z których mogłaby budować dom;

- puzzle z ,,Maszą i Niedźwiedziem”;

Dziewczynka chciałaby dostać także jajko niespodziankę.

Spotkanie podsumowujące Akcje ELFY odbędzie się 4 grudnia o godzinie 18.00 w Global Expo przy ulicy Modlińskiej 6d. W programie znajdują się występy Agencji Jak z Bajki. Artystki wystawią Kopciuszka. Główną rolę zagra finalistka programu Mam Talent, Daria Kowolik. Rolę Belli zagra Agata Sadowska, artystka popowo-soulowa, która niedawno zadebiutowała z pierwszą płytą. Podczas spotkania wystąpi również Galitsyna Art Group oraz grupa taneczna Atelie. W programie uwzględniono warsztaty z Śmiechoterapii. Konferansjerem wydarzenia będzie Krzysztof Łobodziński.  


Sprawdź akcję ELFY

Udostępnij Akcję ELFY na Facebooku


INFORMACJA PRASOWA 


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz