Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.01.2022

Pobyt służbowy w hotelu połącz z odpoczynkiem i self-care

Pobyt służbowy w hotelu połącz z odpoczynkiem i self-care

"Nowy Rok, Nowy Ja" - ile osób z nas już tak do siebie powiedziało? "Będę lepiej organizował swoją pracę, będę uczył się nowych rzeczy", ale też "Muszę zwolnić, muszę czasem odpuścić, muszę lepiej zadbać o siebie"

Sporo się ostatnio mówi o self-care, o dbaniu o siebie, o skupieniu uwagi na swoich potrzebach. Gonimy za sukcesami, za pieniędzmi, za marzeniami, ale zapominamy o tym, że czasem i nam należy się odpoczynek. Nie jesteśmy lekarzami, nie jesteśmy też psychoterapeutami, ale jesteśmy po prostu ludźmi, którzy lubią łączyć przyjemne z pożytecznym :) A co za tym idzie - staramy się nawet podczas firmowych delegacji zrobić coś miłego dla siebie.

 

SPA w hotelu - możesz to wykorzystać!

Na naszej liście najczęściej jest zjedzenie czegoś pysznego (w zależności od miejsca delegacji - albo w hotelowej restauracji, albo w polecanej w danym mieście knajpce). Rzadziej, ale bardzo chętnie korzystamy z hotelowej infrastruktury, np. basenu, sauny czy SPA. Odprężający masaż, regenerujący zabieg na twarz czy wyciszająca kąpiel w basenie - to czas tylko dla siebie. 


Pobyt służbowy w hotelu to dobra okazja, by zrobić coś miłego dla siebie.

Dlaczego o tym piszemy? Bo może warto przypomnieć, że pobyt służbowy można czasem połączyć z czymś przyjemnym. Coraz więcej hoteli oferuje pakiety pobytowe w atrakcyjnych cenach, które oprócz noclegu i śniadania, oferują dostęp do strefy wellness lub możliwość wykupienia zabiegu w niższej cenie.


Jednym z takich miejsc jest EVA Park Life & SPA, która jest częścią Uzdrowiska Konstancin-Zdrój. Jak sami piszą na swojej stronie "Tu nawet krótki pobyt służbowy odbywa się z korzyścią dla zdrowia". Ekipa EVA Park Life & SPA o to zdrowie chce zadbać między innymi dzięki dobroczynnemu wpływowi solanki, do której obiekt ma dostęp. W ofercie znajdziecie m.in. solankową ceremonię powitalną, rozświetlającą kurację jodowo-solankowa na ciało, Rytuał Księżnej Anny Potulickiej, Konstanciński poranek, Rytuał dla Gentlemana. Wszystkie te zabiegi brzmią bardzo tajemniczo, ale chyba najbardziej zaciekawił nas ten ostatni. To który gentleman się skusi, hm? ;)


Wyjazd firmowy w hotelu

A jeśli chciałbyś/chciałabyś zadbać nie tylko o siebie, ale również o swoich pracowników, to możesz w EVA Park zorganizować wyjazd firmowy. W hotelu spokojnie zakwaterujesz nawet 60 osób. Może to być dobra okazja do połączenia pożytecznego z przyjemnym (o czym pisaliśmy wcześniej) i zorganizowania szkolenia lub podsumowania rocznego, po zakończeniu których przyjdzie czas na integrację i relaks w SPA & Wellness.Pomyśl o tym, pomyśl o sobie, pomyśl o innych. Warto się rozwijać, warto wspinać się po kolejnych szczeblach kariery i finansów, ale również warto pamiętać o swoich potrzebach i o odpoczynku.


Więcej o EVA PARK Life & SPA znajdziecie w wizytówce obiektu TUTAJ.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij