Początek prac nad IV edycją konferencji Event Biznes

Początek prac nad IV edycją konferencji Event Biznes

Czwarta edycja konferencji Event Biznes zapowiada się niezwykle interesująco. W ramach inauguracyjnego w tym roku spotkania Rady Programowej zostały ustalone m.in. bloki tematyczne, zaproponowano prelegentów oraz wskazano termin Event Biznes 2017. Konferencja planowana jest na pierwszą połowę listopada br. i odbędzie się tradycyjnie w Warszawie. Dokładna data zostanie potwierdzona do końca maja wraz z jednoczesnym potwierdzeniem lokalizacji wydarzenia. Członkowie Rady podczas spotkania podsumowali poprzednie edycje konferencji oraz rozpoczęli prace nad programem wydarzenia. Pomysłodawcą i  twórcą konferencji Event Biznes jest Stowarzyszenie Branży Eventowej. 


W spotkaniu Rady Programowej wzięło udział kilkunastu jej członków, reprezentujących przedstawicieli korporacji na co dzień zajmujących się organizacją wydarzeń w swoich firmach, przedstawicieli agencji eventowych będących członkami Stowarzyszenia Branży Eventowej oraz Klubu Agencji Eventowych, a także inni wybitni przedstawiciele przemysłu spotkań, w tym eksperci branżowi oraz naukowi reprezentujący m.in. Uniwersytet Warszawski oraz Akademię Finansów i Biznesu Vistula.

W ramach dyskusji ustalono jakie będą cele i szczegółowe założenia programowe Event Biznes 2017 oraz które case studies zasługują szczególnie na zaprezentowanie w ramach dzielenia się dobrymi praktykami. Członkowie Rady Programowej wskazali również ciekawych mówców, którzy w ramach swoich wystąpień mają inspirować uczestników tegorocznej konferencji do oryginalnych i efektywnych działań eventowych.


Koordynatorkami spotkania były Dyrektor Programowe Event Biznes: Anna Nowakowska, Członek Zarządu SBE ds. Edukacji, Strefamice.pl i Magdalena Kondas, Redaktor naczelna MeetingPlanner.pl. Koordynatorem prac rady została Ewa Bukrewicz – Stowarzyszenie Branży Eventowej.

W skład Rady Programowej IV edycji Event Biznes wchodzą:
Żaneta Berus – In2Win / Stowarzyszenie Branży Eventowej
Edyta Brykała - Noble Concierge
Piotr Burdzy - ORANGE
Jacek Caputa - Grupa Żywiec
Krzysztof Celuch – Akademia Finansów i Biznesu Vistula
Paweł Czerski – IMS Events / Stowarzyszenie Branży Eventowej
Marta Dunin-Michałowska- MEA GROUP/Stowarzyszenie Branży Eventowej
Piotr Jaworowicz - PKN ORLEN
Magdalena Kondas - MeetingPlanner.pl
Łukasz Kosuniak – Samsung/ Businessmarketer.pl
Olga Krzemińska-Zasadzka - Agencja Power/Stowarzyszenie Branży Evenowej
Agnieszka Majkowska - Prudential Polska
Mariusz Nowak – Ministry of Creativity/Klub Agencji Eventowych
Anna Nowakowska - StrefaMICE.pl / Stowarzyszenie Branży Eventowej
Sebastian Oprządek – El Padre/Klub Agencji Eventowych
Marta Pokutycka-Mądrala - Nationale Nederlanden
Renata Razmuk - Social Connect / Stowarzyszenie Branży Eventowej
Ewelina Sobolewska –  Krotoski-Cichy
Agnieszka Sołtysiak – Endorfina Events/ Klub Agencji Eventowych
Mariusz Trojanowski – Uniwersytet Warszawski
Paweł Wielkopolan – Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego
Jakub Zdrzalik - Agencja Perfectto / Stowarzyszenie Branży Eventowej


„Zachęcam gorąco do zarezerwowania sobie czasu w listopadzie, aby móc uczestniczyć w  tegorocznej edycji Event Biznes. Już teraz mogę zapewnić, że nie zabraknie inspirujących mówców, ciekawych wykładów, informacji o najnowszych trendach. Opieka merytoryczna Stowarzyszenia Branży Eventowej, a także Rady Programowej, to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego Event Biznes 2017” - mówi Anna Nowakowska, Dyrektor programowa Event Biznes.

Partnerem spotkań Rady Programowej Event Biznes jest Hotel Polonia Palace.

„Jest mi niezmiernie miło, że pierwsze spotkanie Rady Programowej IV edycji konferencji Event Biznes odbyło się w Hotelu Polonia Palace. Jako hotel w centrum Warszawy, który oferuje przestrzeń eventową, chętnie wspieramy inicjatywy Stowarzyszenia Branży Eventowej, które konsoliduje oraz integruje środowisko, i to w ciekawy i niebanalny sposób. Podczas spotkania miałem okazję poznać wiele znaczących osób oraz wymienić się z nimi doświadczeniami. Trzymam kciuki za powodzenie tegorocznej konferencji Event Biznes i mam nadzieję, że będzie równie udana jak poprzednie edycje” – mówi Paweł Lewtak, MBA Dyrektor Generalny, Polonia Palace Hotel, Członek Zarządu, Hotele Warszawskie SYRENA.

Konferencja Event Biznes jest cyklicznym wydarzeniem, dedykowanym osobom zainteresowanym nowoczesnymi formami promocji, służącymi budowaniu silnej i efektywnej marki.

Szczegółowy program zostanie zaprezentowany w czerwcu.


INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Świeradowie-Zdroju - Elements Hotel & Spa, ekskluzywne miejsce na konferencje i szkolenia!
Hotel 5-gwiazdkowy w Świeradowie-Zdroju - Elements Hotel & Spa, ekskluzywne miejsce na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne połączenie biznesu i relaksu w Element Hotel & Spa. Jego oferta konferencyjna, luksusowe wnętrza oraz niezapomniane doświadczenia w centrum Wellness & Spa czekają na Ciebie w sercu malowniczych Gór Izerskich!

ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją
ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją

Odkryj ARCHE Dwór Uphagena w Gdańsku - niezwykłe miejsce, gdzie biznes spotyka sztukę. Przestronne sale gościnnego obiektu to nie tylko idealne miejsce na konferencje, ale także platforma dla artystycznych spotkań i wystaw.

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!
4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!

Art Hotel Wrocław to nie tylko eleganckie miejsce na nocleg, ale przede wszystkim doskonałe centrum biznesowe, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego jeśli planujesz wyjątkowe spotkanie biznesowe w sercu Wrocławia, będzie to niezawodny wybór!

Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Oprócz doskonałych warunków do pracy Neptuno Resort & Spa oferuje także liczne atrakcje relaksacyjne. Od strefy SPA & Wellness, przez wypożyczalnię rowerów, po strefę fitness. Tam zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!
Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!

Odkryj wyjątkową przestrzeń KinoGram w sercu Warszawy, idealną do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Zainspiruj się industrialnym stylem i unikalną atmosferą, połączoną z wysokim poziomem usług i wyjątkowymi doznaniami kulinarymi.

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję