Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
26.08.2019

Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza na konferencję „Planowanie zasobów przedsiębiorstwa – wczoraj i dziś"

Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza na konferencję „Planowanie zasobów przedsiębiorstwa – wczoraj i dziś"

28 listopada w Warszawie odbędzie się bardzo ciekawa konferencja poruszająca temat systemów wewnętrznych firm związanych z planowaniem zasobów przedsiębiorstwa. Organizatorem jest Polski Instytut Rozwoju Biznesu.

Podczas konferencji zestawiona zostanie sytuacja obecna i sytuacja z przeszłości. Uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak bardzo rozwinęły się systemy funkcjonujące w firmach. Organizatorzy wydarzenia chcą pokazać gościom wydarzenia, że rozwój przedsiębiorstwa zależy od tego, na ile dobrze i szybko przebiega rozwój na każdym etapie funkcjonowania firmy.

Specjaliści z branży podkreślą rolę Systemów ERP, które umożliwiają szybki wgląd do wszystkich procesów w firmie. Systemy te również gromadzą dane, bez których ciężko byłoby się obejść i na podstawie których system sporządza analizy i raporty.

Systemy ERP
to złożone narzędzia do planowania i zarządzania zasobami firmy. Są nieocenionym wsparciem dla każdego przedsiębiorstwa. Są pomocne zarówno kadrze zarządzającej, jak i wszystkim pozostałym działom. Zaletami Systemów ERP są również zwiększenie wydajności pracowników i zaangażowania klientów.

Prelegenci skupią się na przedstawieniu Systemów ERP jako klucza do przewagi konkurencyjnej (analizowanie i monitorowanie procesów biznesowych, integracja obiegu dokumentów, usprawnienia pracy działów kadrowo-płacowych, utrzymanie skutecznej kontroli finansowej, efektywne nadzorowanie przepływu towarów (transport, logistyka i magazynowanie), planowanie i zarządzanie produkcją, gromadzenie danych i ich bezpieczeństwo), a także na Systemie ERP w chmurze i aplikacjach mobilnych. Przedstawią wiedzę za pomocą ciekawych case studies.

Grupę docelową konferencji stanowią:

  • Przedstawiciele Zarządu
  • Kadra zarządzającą oraz osoby odpowiedzialne za rozwój, innowację oraz organizację firmy
  • Osoby odpowiedzialne za wybór, zakup i wdrożenie nowych systemów i technologii
  • Dyrektorzy ds. produkcji, rozwoju, inwestycji, infrastruktury
  • Osoby odpowiedzialne za planowanie produkcji, utrzymanie ruchu
  • Technolodzy, specjaliści ds. zarządzania jakością

Firmy zainteresowane udziałem w konferencji, proszone są o kontakt z organizatorem:

Justyna Sioch
mobile:
+48/530 623 538
e-mail:
[email protected]

Rejestracja jest wymagana. Liczba miejsc jest ograniczona.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij