Ponad 186 tys. zwiedzających w MT Polska w 2012 roku

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie od stycznia do grudnia 2012 roku odwiedziło ponad 186 tys. zwiedzających. W tym okresie na terenie obiektu odbyło się 260 różnorodnych wydarzeń, z czego 25 stanowiły imprezy targowe, które gromadzą zazwyczaj tysiące osób, a ponad 160 - konferencje, seminaria, kongresy i szkolenia. Dodatkowo w centrum zorganizowano też przeszło 70 różnych eventów, konkursów, koncertów i pokazów. W kalendarzu MT Polska na 2013 rok pojawiło się już 25 dużych imprez wystawienniczych, w tym trzy nowe przedsięwzięcia.

- MT Polska to obiekt wszechstronny, dostosowany w pełni do organizacji różnorodnych wydarzeń. Jak co roku odbyło się tu wiele konferencji i kongresów, a także duże imprezy targowe. Wśród nich nie zabrakło wydarzeń, które na stałe wpisały się już w grafik obiektu i premierowych inicjatyw z sukcesem rozpoczynających swoją historię. Pokazuje to, że cały czas cieszymy się ogromnym zaufaniem ze strony aktualnych klientów i wciąż zyskujemy nowych partnerów, którzy decydują się zaufać naszym możliwościom i z nami organizować swoje imprezy. Na ten rok już mamy zarezerwowane terminy na ponad dwadzieścia imprez targowych. Po sukcesach wydarzeń, które organizowaliśmy w naszym centrum po raz pierwszy w 2012, mamy już pomysły na kolejne i będziemy je chcieli do końca roku zrealizować – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Przez dwanaście miesięcy minionego roku Centrum MT Polska gościło 25 różnych imprez wystawienniczych, zarówno branżowych, jak i nastawionych na klienta indywidualnego. Ogromnym zainteresowaniem w 2012 roku cieszyły się premierowe Targi Produktów Regionalnych „Regionalia” i organizowane równolegle, już po raz XVII, Targi Turystyki i Wypoczynku LATO, które zgromadziły ponad 25 tys. osób, głównie Warszawiaków. Wielu zwiedzających przyciągnęły również największe w Polsce wydarzenie dla branży HoReCa – EuroGastro, Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw, które w tym roku świętowały jubileusz 20-lecia, Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów, Targi Expo Sweet, a także imprezy dla profesjonalistów ze świata kosmetyki - Beauty Forum oraz Beauty Forum & Spa. Po raz kolejny z sukcesem zorganizowana została największa impreza targowa w całości dedykowana współpracy biznesowej na linii Polska-Chiny – China Expo Poland, a także Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event. Premierę miały natomiast Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4x4 OffRoad Show Poland i już od pierwszej edycji cieszyły się dużą popularnością. Dla miłośników motoryzacji atrakcją były również Targi Auto Nostalgia, podczas których prezentowano zabytkowe samochody. W Centrum MT Polska gościły też m.in. targi EuroLab, pierwsze Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej Crimelab, Hubertus Expo dla myśliwych i miłośników łowiectwa, Targi Przedszkolaka, Kids Biz i Rodzinne, Stacja Paliw, WorldHotel, Infrastruktura, ślubne Bridal Fashion, targi dla branży automatów sprzedających - Vending Poland i Organic Marketing Forum. Odbyły się także 163 konferencje, seminaria, kongresy i szkolenia oraz 72 różnego rodzaju eventy, wystawy, pokazy i konkursy.

Na 2013 rok w Centrum MT Polska zarezerwowane zostały już terminy dla 25 dużych, kilkudniowych imprez targowych, które gromadzą tysiące zwiedzających. W kalendarzu pojawiły się też nowe inicjatywy. Po raz pierwszy zorganizowane zostaną Targi Sportu Samochodowego i Tuningu MotoSport & Tuning dla fanów szybkich samochodów, Targi Agroturystyka, które dopełnią ofertę Targów Regionalia o prezentację gospodarstw agroturystycznych stanowiących alternatywę do przeważającej dotychczas formy turystyki masowej oraz Targi Wyposażenia Archiwów, Muzeów, Bibliotek i Kancelarii Dziedzictwo 2013, jedyne tego typu wydarzenie w Polsce kierowane do osób z branży archiwów, bibliotek i muzeów i kancelarii.

Nowoczesne Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska położone jest 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Na miejsce można dostać się transportem własnym, a także środkami komunikacji miejskiej. Przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek, a w sąsiedztwie kursuje 11 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy oraz pociągi Kolei Mazowieckich i SKM ze Śródmieścia oraz Dworca Wschodniego.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz