Power w Klubie Agencji Eventowych /KAE/

Power w Klubie Agencji Eventowych /KAE/

Pragniemy przedstawić Państwu doskonałą wiadomość - Agencja Power dołączyła do Klubu Agencji Eventowych, tym samym stając w szeregach Stowarzyszenia Agencji Reklamowych, które zrzesza aż 130 Agencji.

Agencja Power to zespół profesjonalistów, którzy już od 1997 roku zaczęli zdobywać rynek marketingu eventowego. Są to miłośnicy intensywności - aktywnego trybu życia, podróży, dynamiki w każdym tego słowa znaczeniu. Wszystko to przekładają na działania zawodowe, wzbudzające ogromny zachwyt i szacunek. Zajmują się oni organizacją szeregu wydarzeń, takich jak m.in. eventy sportowe, konferencje, szkolenia, warsztaty czy gale.

Doświadczenie zdobywane przez ponad 20 lat ma odzwierciedlenie w wysokim profesjonalizmie, a najlepsze, wypracowane metody działań w rewelacyjny sposób przekładają się na doskonałe, cieszące się dużą sławą eventy.

Kluczem do sukcesu Agencji Power jest odpowiednia komunikacja z klientem. To ona, w połączeniu z wykorzystaniem najnowszych technologii, włączeniem emocji i odpowiedniej organizacji, świadczy o najlepszych rezultatach. Współpraca z Agencją zawsze oparta jest na wzajemnym szacunku, sympatii i chęci realizacji nawet najbardziej wymagających wydarzeń.

Agencja Power została nagrodzona wieloma certyfikatami, które dodatkowo potwierdzają wysoką jakość proponowanych usług. To m.in. wyróżnienia Solidnej Firm, Firmy Roku oraz Polish Product. Ponadto, zdobyła ona także nagrody, takie jak: PROCON Awards, Tygrysy Biznesu, Gepard Biznesu, medal Meeting Planner, MP Power Awards w kategorii Teambuilding/Outdoor.

Mając na uwadze ten wstęp, wcale nie powinno dziwić, że Agencja Power dołączyła do Klubu Agencji Eventowych. Będzie ona reprezentowana przez Piotra Zasadzkiego oraz Olgę Krzemińską-Zasadzką.

Poniżej pragniemy przytoczyć fragmenty ich przemów, pełne entuzjazmu i radości z takiego stanu rzeczy.

Piotr Zasadzki, COO Agencji Power powiedział: „Zostać członkiem tak elitarnego grona to dla nas zarówno wyjątkowa chwila jak i ogromny zaszczyt. W tych wymagających czasach możliwość komunikacji i wymiany doświadczeń pomiędzy agencjami jest niezbędnym filarem funkcjonowania całej branży. Wierzę, że dzięki wzajemnej współpracy będzie nam wszystkim lżej i pewniej będziemy poruszać się w meandrach codzienności.”

Olga Krzemińska-Zasadzka, CEO Agencji Power, skomentowała także: „Wierzę w moc tworzenia razem, budowania rynku jako branża. Wierzę, że wzajemne doświadczenia prowadzą do wspólnych działań i profesjonalizacji rynku. Miło dołączyć do KAE i SAR i być wśród największych na rynku agencji eventowych. Jestem przekonana, że będzie to dla nas wyjątkowe doświadczenie”.


Polecamy Państwu usługi Agencji Power, jednocześnie życząc jej kolejnych sukcesów! 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz