Power w Klubie Agencji Eventowych /KAE/

Power w Klubie Agencji Eventowych /KAE/

Pragniemy przedstawić Państwu doskonałą wiadomość - Agencja Power dołączyła do Klubu Agencji Eventowych, tym samym stając w szeregach Stowarzyszenia Agencji Reklamowych, które zrzesza aż 130 Agencji.

Agencja Power to zespół profesjonalistów, którzy już od 1997 roku zaczęli zdobywać rynek marketingu eventowego. Są to miłośnicy intensywności - aktywnego trybu życia, podróży, dynamiki w każdym tego słowa znaczeniu. Wszystko to przekładają na działania zawodowe, wzbudzające ogromny zachwyt i szacunek. Zajmują się oni organizacją szeregu wydarzeń, takich jak m.in. eventy sportowe, konferencje, szkolenia, warsztaty czy gale.

Doświadczenie zdobywane przez ponad 20 lat ma odzwierciedlenie w wysokim profesjonalizmie, a najlepsze, wypracowane metody działań w rewelacyjny sposób przekładają się na doskonałe, cieszące się dużą sławą eventy.

Kluczem do sukcesu Agencji Power jest odpowiednia komunikacja z klientem. To ona, w połączeniu z wykorzystaniem najnowszych technologii, włączeniem emocji i odpowiedniej organizacji, świadczy o najlepszych rezultatach. Współpraca z Agencją zawsze oparta jest na wzajemnym szacunku, sympatii i chęci realizacji nawet najbardziej wymagających wydarzeń.

Agencja Power została nagrodzona wieloma certyfikatami, które dodatkowo potwierdzają wysoką jakość proponowanych usług. To m.in. wyróżnienia Solidnej Firm, Firmy Roku oraz Polish Product. Ponadto, zdobyła ona także nagrody, takie jak: PROCON Awards, Tygrysy Biznesu, Gepard Biznesu, medal Meeting Planner, MP Power Awards w kategorii Teambuilding/Outdoor.

Mając na uwadze ten wstęp, wcale nie powinno dziwić, że Agencja Power dołączyła do Klubu Agencji Eventowych. Będzie ona reprezentowana przez Piotra Zasadzkiego oraz Olgę Krzemińską-Zasadzką.

Poniżej pragniemy przytoczyć fragmenty ich przemów, pełne entuzjazmu i radości z takiego stanu rzeczy.

Piotr Zasadzki, COO Agencji Power powiedział: „Zostać członkiem tak elitarnego grona to dla nas zarówno wyjątkowa chwila jak i ogromny zaszczyt. W tych wymagających czasach możliwość komunikacji i wymiany doświadczeń pomiędzy agencjami jest niezbędnym filarem funkcjonowania całej branży. Wierzę, że dzięki wzajemnej współpracy będzie nam wszystkim lżej i pewniej będziemy poruszać się w meandrach codzienności.”

Olga Krzemińska-Zasadzka, CEO Agencji Power, skomentowała także: „Wierzę w moc tworzenia razem, budowania rynku jako branża. Wierzę, że wzajemne doświadczenia prowadzą do wspólnych działań i profesjonalizacji rynku. Miło dołączyć do KAE i SAR i być wśród największych na rynku agencji eventowych. Jestem przekonana, że będzie to dla nas wyjątkowe doświadczenie”.


Polecamy Państwu usługi Agencji Power, jednocześnie życząc jej kolejnych sukcesów! 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum