Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.06.2010

Powstanie nowy hotel we Wrocławiu

Przy ul. Włodkowica, tuż przy budynku, gdzie do niedawna działała restauracja Casablanca, powstaje hotel. To miejsce, gdzie przez wiele lat istniała jedynie pusta przestrzeń.

Hotel ma być gotowy w 2011 roku, a jego koszt ma oscylować wokół 35 milionów złotych. W samym sercu zabytkowej Dzielnicy Czterech Świątyń można się było spodziewać obiektu stylizowanego na zabytkowy. Tymczasem budowany jest gmach, który ma wyglądać bardzo nowocześnie.

Do sieci Puro będzie należeć hotel. Wewnątrz ma być nowocześnie. Inwestor chce wprowadzić tam jak najwięcej techniki. Ustalono już, że w hotelu będą 102 komfortowo i nowocześnie wyposażone pokoje, zlokalizowane na trzech piętrach. Pod budynkiem znajdować się będzie jednopoziomowy parking dla klientów hotelu.

Nie będzie za to basenu. Inwestor porozumiał się z pobliskimi restauracjami, barami oraz klubami fitness i odnowy biologicznej, aby goście mogli korzystać z ich ofert.

Źródło: e-hotelarz.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij