Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
17.10.2013

Poznań zaprasza na TOUR SALON 2013

W Poznaniu rozpoczęły się Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2013. To okazja do nawiązania kontaktów branżowych i poszerzenia wiedzy, dzięki szkoleniom dla ekspertów i partnerów. Gospodarzem spotkania są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Targi TOUR SALON potrwają do 19 października. Wystawcami targów są polskie regiony, regiony zagraniczne, biura podróży, tour-operatorzy, usługi turystyczne, przewoźnicy, autokary, linie lotnicze, kolej, promy, portale internetowe, wydawnictwa i wielu innych przedstawicieli branży turystycznej z całego kraju.

Celem TOUR SALON jest umożliwienie nawiązania kontaktów z wystawcami i partnerami biznesowymi. Mocnym punktem targów są szkolenia i warsztaty dla profesjonalistów organizowane w każdy dzień targowy.

Zainteresowani, którzy zarejestrują się na stronie internetowej www.mtp24.pl wejdą na Targi za darmo, bez stania w kolejkach.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij