Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
1.07.2016

Poznańskie targi branży HORECA już a trzy miesiące!

Poznańskie targi branży HORECA już a trzy miesiące!

Już pod koniec września (26-29.09) odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Gastronomii POLAGRA GASTRO oraz Targów Wyposażenia Hoteli INVEST HOTEL. Wydarzenie stanowi szerokie spektrum inspiracji zarówno pod względem wyposażenia hoteli czy restauracji jak i wiedzy na temat prowadzenia biznesu.

Odbywające się w Międzynarodowych Targach Poznańskich wrześniowe spotkanie branży HoReCa już od wielu lat jest ważnym punktem w kalendarzu szefów restauracji, kawiarni, kucharzy i menedżerów hoteli. Minione edycje pokazały, że impreza ta stałą się miejscem, w którym prezentowana jest kwintesencja tego, co czyni pracę szefów kuchni bardziej efektywną oraz pomaga budować atmosferę hotelu, restauracji czy kawiarni i zapewnia gościom komfort pobytu.

Na ekspozycji targów pojawią się najnowsze propozycje w zakresie wyposażenia pokoi hotelowych, recepcji, relaksu, sal restauracyjnych, a także sprzęt dla profesjonalnych kuchni. Nie zabraknie więc najnowszych modeli mebli, tekstyliów pościelowych i łazienkowych, oświetlenia, elementów dekoracyjnych, środków czystości, odzieży, urządzeń do gotowania, smażenia, pieczenia chłodniczych, akcesoriów gastronomicznych  a także oprogramowania pozwalającego zoptymalizować obsługę klientów. Liderzy rynku już potwierdzili swoją obecność, ale to nie wszystko. W tym roku ponownie zostania otwarta przestrzeń specjalna – Galeria Innowacji, miejsce gdzie prezentowane będą technologie, które mogą zrewolucjonizować rynek HoReCa. Prostota obsługi, oszczędność czasu, produktów i przestrzeni, nowoczesny design – to kwintesencja tego, czym będzie wyróżniać się tegoroczna Galeria Innowacji.

Więcej informacji na www.polagragastro.pl oraz www.investhotel.pl

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij