Pracownicy Hilton Worldwide angażują się w pomoc lokalnym społecznościom

Pracownicy Hilton Worldwide angażują się w pomoc lokalnym społecznościom

Jak co roku, przez cały październik, pracownicy Hilton Worldwide angażują się w Global Month of Service (GMS), program wspólnych działań na rzecz lepszego poznania potrzeb i funkcjonowania lokalnej społeczności. W tym roku jedną z najciekawszych inicjatyw była akcja hotelu DoubleTree by Hilton Łódź, stworzona z myślą o podopiecznych łódzkiego Domu Dziecka nr 9 oraz o zaprzyjaźnionych z nim seniorach.

Międzypokoleniowa Spartakiada Sportowa zorganizowana była wspólnie z firmą IQ Sport i szkółką piłkarską Futbol Bonito. W ramach Spartakiady uczestnicy wysłuchali wykładu Damiana Radowicza, piłkarza, trenera i specjalisty od żywienia. Goście wzięli także udział w treningu przygotowanym przez trenerów z Futbol Bonito oraz w warsztatach prowadzonych przez pracowników DoubleTree by Hilton, podczas których mogli zapoznać się z codziennymi obowiązkami poszczególnych działów hotelu. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z wydarzenia.

„Tegoroczna Międzypokoleniowa Spartakiada Sportowa miała na celu przede wszystkim przełamywanie barier w komunikacji i promowanie konstruktywnej współpracy, pomimo różnic wiekowych – mówi Sławomir Nowak, Dyrektor Generalny hotelu DoubleTree by Hilton Łódź - Podopiecznych Domu Dziecka nr 9 gościliśmy już w naszym hotelu parokrotnie, jednak z seniorami mieliśmy przyjemność spotkać się po raz pierwszy, co było dla nas niezwykle cennym i inspirującym doświadczeniem na przyszłość”.

 Andreas Lackner, Vice President Area Brand Management EMEA at Hilton Worldwide, dodaje: „To ogromna przyjemność obserwować zaangażowanie pracowników hotelu DoubleTree by Hilton Łódź, którzy podejmują znaczące działania na rzecz zacieśnienia i utrzymania długofalowej relacji z lokalną społecznością. W ramach programu Global Month of Service tysiące pracowników Hilton Worldwide łączy się we wspólnym celu wspierania lokalnej społeczności poprzez rozmaite inicjatywy wolontariackie. Jest to także doskonała okazja do podzielenia się doświadczeniem hotelarskim oraz okazania troski nie tylko swoim gościom, ale także otaczającym nas mieszkańcom Łodzi. Jesteśmy dumni nie tylko z tej akcji, ale także z całorocznej pracy naszych pracowników, odzwierciedlającej podejście do gościnności, która cechuje wszystkie nasze hotele w Polsce i na świecie.

GMS to część szerszej polityki Hilton Worldwide, która wspiera chęć pozytywnego oddziaływania branży hotelarskiej na ludzi oraz otaczający ich świat. Przez cały rok prowadzony jest program społecznej odpowiedzialności biznesu - Travel with Purpose, który odzwierciedla zaangażowanie sieci Hilton Worldwide w budowanie więzi między branżą hotelarską a otaczającym ją środowiskiem i klientami. W ramach programu podejmowane są działania mające na celu analizę, a następnie zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

INFORMACJA PRASOWANotatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Sprzedażowa checklista dla sprzedawców MICE: warsztat z Elizą Kozicą-Kamińską
Sprzedażowa checklista dla sprzedawców MICE: warsztat z Elizą Kozicą-Kamińską

Dołącz do warsztatu z Elizą Kozicą-Kamińską w Poznaniu 19 czerwca 2024 i zdobądź wiedzę z zakresu zwiększania konwersji zapytań ofertowych MICE. Rejestracja otwarta!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz