Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
27.02.2013

Praktyczne warsztaty na Kongresie Profesjonalistów PR

Zbliża się kolejna edycja wydarzenia branży public relations. Kongres Profesjonalistów PR, bo o nim mowa, startuje 18 kwietnia w Rzeszowie. To tutaj odbędą się wystąpienia plenarne, debaty i…praktyczne warsztaty, które po raz pierwszy znalazły się w programie konferencji. Trwa rejestracja.

W kwietniu do stolicy Podkarpacia przyjadą ci, którzy branżę public relations tworzą: praktycy, naukowcy i pasjonaci. Kongres odbędzie się w Hotelu Rzeszów, a jego tematem przewodnim będzie: "Public relations 2020. Nowe trendy, narzędzia i finansowanie działań komunikacyjnych”. Program wydarzenia jest bogaty, a jego formuła odświeżona. Mając to na uwadze, wielu z naszych gości odnajdzie przynajmniej trzy powody, aby w kwietniu odwiedzić Rzeszów: wystąpienia plenarne, debaty z udziałem ekspertów oraz praktyczne warsztaty. Te ostatnie, to zupełnie nowy punkt w programie, stworzony w odpowiedzi na sugestie uczestników poprzednich edycji Kongresu – wyjaśnia dr Dariusz Tworzydło z Uniwersytetu Wrocławskiego, organizator kongresów PR.

Wiedza zdobywana pod okiem ekspertów
Kongres to forum dialogu, inspiracji i integracji branży. W tym roku będzie to także miejsce praktycznego zdobywania wiedzy z zakresu public relations. Drugiego dnia wydarzenia odbędą się warsztaty, a ponieważ zostały one podzielone na kilka bloków tematycznych, uczestnicy będą mogli wybrać zagadnienia z ich punktu widzenia najbardziej interesujące. Zajęcia poprowadzą eksperci od lat zajmujący się public relations i dziennikarstwem - mówi dr Karina Stasiuk-Krajewska z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Tematyka warsztatów:
- Intensywny kurs ujarzmiania informacji. Liczba miejsc ograniczona.
- Wystąpienia publiczne. Sytuacje kryzysowe w mediach.
- Zarządzanie w kryzysie.
- Finansowanie i prowadzenie działań PR i marketingu na przykładzie centrów handlowych.
- Kampania czy działanie tu i teraz? Skuteczna komunikacja w dobie dialogu w czasie rzeczywistym.
- Przychodzi Doda Rabczewska do Moniki Olejnik, czyli sztuka radzenia sobie w trudnych sytuacjach medialnych.

Do końca lutego na uczestników czekają specjalne rabaty
Zainteresowanych udziałem w Kongresie Profesjonalistów PR zachęcamy do zgłoszenia swojego uczestnictwa już dziś i tym samym do skorzystania ze specjalnej oferty cenowej. Atrakcyjne rabaty obowiązują do końca lutego br.
Organizatorami są: Uniwersytet Wrocławski i Newsline Sp. z o.o. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, w tym program, znajdują się na stronie www.kongresprofesjonalistow.pl

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij