Praktyczny poradnik na Dzień Kobiet

Jedni powiedzą socjalistyczne święto, inni że Dzień Kobiet powinien być codziennie. Jakby na to nie patrzeć, nie znajdzie się kobieta, która w tym dniu odmówiłaby przyjęcia prezentu, czy życzeń z okazji tego święta. Powód jest bardzo prosty, miło nam, gdy się o nas myśli i jesteśmy doceniane, a nic tak nas nie cieszy, jak dowody sympatii.

A w tej kwestii potrafimy być bardzo wymagające. Oczywiście ważny dla nas jest każdy najdrobniejszy prezent, ale nic tak nas nie ucieszy, jak kreatywność naszych panów i zrobienie nam prezentu nazwijmy to dedykowanego, a nie takiego, jak każdego roku czy sztampowego. Nie zachęcamy nikogo do zakupu odkurzacza do liści, by nasza wybranka nie musiała grabić ogródka, czy zakupu patelni rodzinnej, na której uda się zrobić obiad dla całej rodziny. Prezent musi być przede wszystkim osobisty. Nie oznacza to, że musimy wydać fortunę, zaciągnąć kredyt, kupić diamenty, wynająć firmę eventową czy orkiestrę dętą. Liczy się pomysł. Jak mówi pewne hasło reklamowe, jeśli go nie masz, kup go. My dla odmiany zaproponujemy kilka pomysłów na wyjątkowy prezent zupełnie za darmo.

Doceń inteligencję kobiety

Panie nawet, jeśli są wyzwolone i wykonują taką samą pracę, jak panowie, zawsze gdzieś w głębi duszy czują się nie do końca pewnie lub na równi. Utarło się, że kobiety są emocjonalne, więc pewnie mniej profesjonalne. A jednak powodujemy mniej wypadków samochodowych, lepiej oceniamy ryzyko i jesteśmy mistrzyniami logistyki. Niezależnie od faktów lubimy, gdy docenia się naszą inteligencję i daje szansę wykazać, stąd nietypowym pomysłem, aczkolwiek trafiającym w te potrzeby, może być jednodniowy kurs na przykład nurkowania. Nie trzeba się specjalnie wysilać, aby go zakupić. Odpowiednie pakiety leżą w sklepach na półkach z książkami. Warto dobrać tak kurs do gustu naszej pani i, jeśli zawsze marzyła o kursie medycyny sądowej, takowy zakupić.

Nie zapomnij o jej urodzie

Zakup vouchera na regulację brwi czy poprawę kształtu piersi może zostać źle odebrany, jako brak akceptacji wyglądu partnerki, mimo że prawie każdy mężczyzna nie widziałby nic złego w takim prezencie. Jeśli rzeczywiście chcemy naszej pani pokazać, że zależy nam na jej dobrym samopoczuciu, co przecież ma bezpośredni wpływ na urodę, zafundujmy jej wizytę w SPA. Z okazji Dnia Kobiet wiele miejsc przygotowało specjalne pakiety upominkowe, a i pomocne mogą tu być zakupy zbiorowe, które ostatnio biją rekordy popularności i pozwalają kupić wysokiej jakości usługę w niskiej cenie. Korzystamy rzeczywiście z możliwości sprzedaży grupowych, oferując nasze usługi, zresztą jak na razie pobiliśmy rekord sprzedanych noclegów w postaci kuponów. Ale dla pań z okazji ich święta przygotowaliśmy specjalne bezpłatne warsztaty kosmetyczne, losowanie bezpłatnych zabiegów Sekret Królowej, 30% zniżkę na wszystkie zabiegi w SPA, a sauna i basen dla wszystkich kobiet , które zechcą zawitać tu na chwilę jest też za darmo - mówi Dagmara Leja ze SPA Dosłońce.

Przez żołądek do serca

Jeśli myślisz o kolacji w najlepszej restauracji, gwarantujemy Ci, że ten pomysł nie zrobi na nikim wrażenia. Jedyne, co Ci pozostaje, to zakasać rękawy i zabrać się do gotowania. Im gorzej będzie wyglądała kuchnia, tym lepiej zostanie odebrane to przez partnerkę, gdyż będą realne dowody na twoje zaangażowanie. Wówczas nawet nieudana potrawa będzie miała szansę zaistnieć tego wieczoru, staniesz się bohaterem, a ona zje cokolwiek jej zaserwujesz, mówiąc, że to najlepsze, co w życiu zjadła. Wymyślny deser okaże się zbędny.

W ostateczności postaw na poczucie humoru

Jeśli nic z powyższych pomysłów nie przypadło Ci do gustu, pozostaje jedynie coś śmiesznego. Niestety to zazwyczaj wymaga dłuższej znajomości pani, którą chcesz obdarować prezentem. Poczucie humoru u kobiety to najczulszy punkt, który połechtany, zjednuje sobie jej względy na wieczność. Jeśli uda Ci się rozbawić kobietę, zostaniesz jej ideałem. Ostatecznie zawsze możesz naszej bohaterce wręczyć goździk i rajstopy, to złamie każde poczucie humoru.

Świętujmy święta zawsze. Nie zważajmy na to, czy i jakie krążą o nich opinie. Jeśli potrzebujemy ustalonej daty, by sobie przypomnieć, co w życiu ważne, nie walczmy z tym, tylko wykorzystajmy ten czas, by się zatrzymać, chociażby na chwilę i spędzić czas ze sobą. Pamiętajmy też, że dwa dni święcie kobiet świętują mężczyźni.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!
Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!

Odkryj doskonałość organizacji wydarzeń biznesowych na Enea Stadion w Poznaniu - prestiżowe sale, wszechstronna infrastruktura, unikalne doświadczenia. Dowiedz się więcej!

Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne
Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne

Holiday Inn Resort Warszawa Józefów: Doskonałe miejsce na biznes i relaks. Zapewnia on luksusowe pokoje, centrum konferencyjne, bogatą ofertę rekreacyjną i kulinarne doznania. Odkryj unikalną harmonię biznesu i przyrody już dziś!

Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie w Green Mountain Hotel w malowniczym Karpaczu. Luksus, tradycja i nowoczesność w jednym, zapewniające niezapomniane doświadczenia dla Twojej konferencji czy szkolenia.

Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję
Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję

Odkryj Grano Hotels - doskonałe miejsce na spotkania biznesowe w eleganckim otoczeniu. Ta sieć oferuje luksusowe pokoje, nowoczesne sale konferencyjne oraz relaksujące strefy SPA. Wybierz renomowaną sieć hoteli i zadbaj o sukces swojego wydarzenia biznesowego.

Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe
Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel Trylogia czeka na Twój przyjazd! Odkryj to wyjątkowe miejsce pod Warszawą, gdzie historia łączy się z nowoczesnością, a natura otacza gości swoim urokiem i spokojem. Tutaj marzenia stają się rzeczywistością, a każdy moment jest pełen magii.

Archiwum