Prezentacja Gdańska w Kopenhadze

W czwartek, 28 lutego 2013 w hotelu Admiral Copenhagen odbyło się kolejne spotknie z cyklu road show organizowanego przez Poland Convention Bureau / Polską Organizację Turystyczną. Po raz kolejny do spotkania zaproszone zostało Gdańsk Convention Bureau.

Road show to zamknięte spotkania organizowane dla profejsonalistów rynku spotkań z rynków priorytetowych dla Polskiej Organizacji turystycznej/Poland Convention Bureau POT/PCB, podczas którego przedstawiciele zaproszonych destynacji prezentują potencjał turystyczny miasta oraz jego zaplecze konferencyjne.


Duńczycy odkrywają Gdańsk
Trzydziestu duńskich meeting plannerów, agencji eventowych, organizatorów kongresów miało szansę zapoznać się z możliwościami konferencyjnymi Gdańska oraz Poznania (który po raz pierwszy skorzystał z zaproszenia POT/PCB) a także ogólnie Polski podczas podobnego road show zorganiziwanego 28 lutego w Kopenhadze. Nad spotkaniem czuwał duński magazyn branżowy MODERPLUS+ (MEETINGS PLUS), w którym niebawem opublikowana zostanie relacja z polskiego wieczoru.

Uczestnikom wydarzenia zaproponowano krótkie (20 minutowe prezentacje) wybranych miast oraz Polski, jako nowej i coraz popularniejszej na eurpejskiej mapie eventów dystancji. Po prezentacji goście zaproszenie zostali na kolację, w ramach którego każdy z Partnerów był gospodarzem jednego stołu. Była to znakomita okazja, aby poznanać bliżej meeting plannerów, porozmawiać o organizowanych przez nich eventach oraz przekazać szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych obiektów.

Loteria z upominkami na zakończenie
Na koniec, tradycyjnie już, odbyła loteria nagród ufundowanych przez regionalnych Partnerów. Trójka szczęśliwych uczestników spotkania otrzymała: dwuosobowy voucher na weekendowy pobyt w Dworze Oliwskim w Gdańsku (nagroda ufundowana przez Dwór Oliwski) + Kartę Turysty, voucher na niezapomniany weekend w IBB Andersia Hotel (Poznań) oraz zestaw upominków, ufundowany przez Poland Convention Bureau.

Zgodnie z zapowiedziami Poland Convention Bureau kolejne spotkania odbędą się wiosną tego roku we Francji, Niemczech i Holandii.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz