Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
27.11.2012

Promocja Polski w Londynie

„Move Your Imagination” to hasło kampanii, w ramach której Poland Convention Bureau POT promuje Polskę, jako świetne miejsce na organizację różnego rodzaju spotkań. Ostatnia prezentacja odbyła się w londyńskim Hotelu Pestena Chelsea 20 listopada 2012 roku.

Akcja Promujemy Polskę Razem ma na celu przekonanie zagranicznych przedstawicieli branży MICE o atrakcyjności Polski jako destynacji turystycznej. Promocja w innych krajach ma przyciągnąć turystów z zagranicy i wzmocnić wizerunek marki, jaką jest Polska.

Ostatnie spotkanie w ramach kampanii odbyło się w Londynie. Na prezentację zaproszono 27 przedstawicieli branży MICE z Wielkiej Brytanii. Goście oprócz poznania walorów kraju, mieli okazję zasmakować polskiej kuchni – w szczególności pierogów z kapustą i grzybami. Zostali również zaproszeni do wzięcia udziału w wycieczce edukacyjnej po Polsce.

W przygotowanie prezentacji zaangażowani byli organizatorzy konferencji i podróży motywacyjnych, przedstawiciele convention bureaux z Warszawy, Krakowa i Katowic oraz Mazurkas Travel DMC Poland, Poland Concept DMC i TRIP Group.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij