Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.06.2016

Promocyjne ceny biletów na III edycję konferencji Event Biznes tylko do końca czerwca!

Promocyjne ceny biletów na III edycję konferencji Event Biznes tylko do końca czerwca!

Z początkiem czerwca ruszyła sprzedaż biletów na III edycję konferencji skutecznego biznesu w przemyśle spotkań Event Biznes. Konferencja odbędzie się już 18 października 2016 r. w centrum konferencyjnym EXPO XXI Warszawa przy ulicy Prądzyńskiego. Tylko do końca bieżącego miesiąca pakiet dla uczestnika dostępny jest w niższej cenie 395 złotych (netto). Jak co roku organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE).

III edycja konferencji Event Biznes
Poświęcona jest w pełni tematyce eventu, jako jednego z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, pozwalających dotrzeć bezpośrednio do grup docelowych realizowanych projektów i z powodzeniem realizować cele biznesowe. Konferencja skierowana jest przede wszystkim do managerów i dyrektorów działów marketingu, do managerów i specjalistów z działów zakupów oraz członków zarządów odpowiedzialnych za komunikację w swoich firmach. Spotkanie ma na celu zapoznanie uczestników z nowoczesnymi formami promocji służącymi budowaniu marki oraz ukazanie możliwości i korzyści sprzedażowych i wizerunkowych płynących z wykorzystania event marketingu. Do współpracy zaangażowano; przedstawicieli agencji eventowych, klientów przemysłu spotkań, reprezentantów świata nauki oraz mediów skupionych w Radzie Programowej, powołanej do opracowaniem programu konferencji. Tematyka III edycja skupiona zostanie na edukacji i inspiracji w świecie branży spotkań. Pomysłodawcą konferencji jest Stowarzyszenie Branży Eventowej.

Promocja biletowa do końca czerwca
Bilety w specjalnej promocyjnej cenie dostępne są na stronie www.eventbiznes.pl w zakładce cennik. Koszt uczestnictwa zawiera udział w konferencji, pełen pakiet wyżywienia podczas eventu oraz inserty i pakiet startowy udostępniany podczas rejestracji (w dniu konferencji). Koszt wejściówki to 395 złotych (netto) dla członków Stowarzyszenia Branży Eventowej to kwota 198 złotych (netto).

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij