Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
1.09.2017

Przedsprzedaż biletów na IV edycję Event Biznes trwa tylko do jutra!

Przedsprzedaż biletów na IV edycję Event Biznes trwa tylko do jutra!

IV edycja Event Biznes odbędzie się 7 listopada 2017 roku w Digital Knowledge Village. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Kolejny już raz będzie to okazja na spotkanie się osób zainteresowanych organizacją wydarzeń. Celem konferencji jest analiza oraz rozmowa na temat najnowszych trendów na rynku eventowym.

Uczestnicy IV edycji Event Biznes, która odbędzie się 7 listopada 2017 roku w Digital Knowledge Village poznają najlepszych Polskich i zagranicznych prelegentów branży. Najwyższy poziom konferencji oraz merytoryki wystąpień gwarantują osoby wchodzące w skład Rady Programowej, które w zespole 22 osobowym czuwają nad przebiegiem wydarzenia. Są to reprezentanci największych korporacji w Polsce, agencji eventowych i mediów branżowych.    

Dyrektor programowa Event Biznes, Anna Nowakowska zachęca do planowania kalendarza tak, aby w listopadzie znaleźć czas na konferencję oraz gwarantuje, że nie zabraknie interesujących wykładów, inspirujących wystąpień mówców oraz informacji o trendach w branży. Opieka Stowarzyszenia Branży Eventowej jest zapewnieniem najwyższego poziomu merytorycznego.

Na wydarzenie organizatorzy zapraszają zespoły PR, marketingu z korporacji, agencje, lokalizacje oraz podwykonawców.

Przedsprzedaż trwa do 2 września, a bilety można kupić:
http://eventbiznes2017.syskonf.pl/

Cyklicznie organizowane wydarzenie Event Biznes skierowane jest do osób interesujących się nowoczesnymi formami promocji oraz wykorzystaniem ich w budowaniu marki.

Szczegółowy program zostanie podany w pierwszym tygodniu września na stronie
www.eventbiznes.pl


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Digital Knowledge Village
Digital Knowledge Village

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij