Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
6.07.2018

Przedsprzedaż biletów na jesienną edycję Event Biznes

Przedsprzedaż biletów na jesienną edycję Event Biznes

Jesienna edycja Event Biznes odbędzie się 19 października 2018 r. w Ptak Warsaw Expo. To największe wydarzenie związane z branżą eventową nie tylko w Warszawie, ale w całym roku. V już edycję organizuje po raz kolejny Stowarzyszenie Branży Eventowej. Ruszyła przedsprzedaż biletów na to wydarzenie.

Bilety w przedsprzedaży będzie można zakupić do 31 lipca na stronie https://eventbiznesv.evenea.pl/. Co roku event ten cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego warto pośpieszyć się z kupnem biletów, ponieważ mogą szybko zostać wyprzedane.

V edycja Event Biznes tak jak poprzednie edycje skierowana jest przede wszystkim do osób zainteresowanych branżą organizacji spotkań MICE. Wydarzenie chętnie odwiedzane jest przez członków zarządów firm i instytucji, managerów działów marketingu, PR, Human Ressources, specjalistów z działów zakupów czy innych osób odpowiedzialnych za komunikację w swoich firmach. Wydarzenie skierowane jest także do przedstawicieli agencji PR, agencji eventowych i agencji marketingu zintegrowanego.

Podczas dnia można posłuchać ciekawych prelekcji, zobaczyć interesujących wystawców i wziąć udział w przydatnych warsztatach. W Event Biznes biorą udział zarówno goście z Polski, jak i zza granicy.

Nad jakością i organizacją wydarzenia czuwa 22-osobowy zespół Rady Programowej Stowarzyszenia Branży Eventowej. W skład tej rady wchodzą m.in. przedstawiciele firm, korporacji i mediów branżowych, reprezentanci czołowych polskich agencji eventowych i wykładowcy uniwersyteccy.Wydarzenie odbędzie się 19 października 2018 roku w Ptak Warsaw Expo. Bardziej szczegółowy program zostanie podany na początku września. Przedsprzedaż trwa do 31 lipca. Bilety można kupić na stronie https://eventbiznesv.evenea.pl/.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij