Best Western Hotel Galicya
Szybkie wyszukiwanie
6.07.2018

Przedsprzedaż biletów na jesienną edycję Event Biznes

Przedsprzedaż biletów na jesienną edycję Event Biznes

Jesienna edycja Event Biznes odbędzie się 19 października 2018 r. w Ptak Warsaw Expo. To największe wydarzenie związane z branżą eventową nie tylko w Warszawie, ale w całym roku. V już edycję organizuje po raz kolejny Stowarzyszenie Branży Eventowej. Ruszyła przedsprzedaż biletów na to wydarzenie.

Bilety w przedsprzedaży będzie można zakupić do 31 lipca na stronie https://eventbiznesv.evenea.pl/. Co roku event ten cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego warto pośpieszyć się z kupnem biletów, ponieważ mogą szybko zostać wyprzedane.

V edycja Event Biznes tak jak poprzednie edycje skierowana jest przede wszystkim do osób zainteresowanych branżą organizacji spotkań MICE. Wydarzenie chętnie odwiedzane jest przez członków zarządów firm i instytucji, managerów działów marketingu, PR, Human Ressources, specjalistów z działów zakupów czy innych osób odpowiedzialnych za komunikację w swoich firmach. Wydarzenie skierowane jest także do przedstawicieli agencji PR, agencji eventowych i agencji marketingu zintegrowanego.

Podczas dnia można posłuchać ciekawych prelekcji, zobaczyć interesujących wystawców i wziąć udział w przydatnych warsztatach. W Event Biznes biorą udział zarówno goście z Polski, jak i zza granicy.

Nad jakością i organizacją wydarzenia czuwa 22-osobowy zespół Rady Programowej Stowarzyszenia Branży Eventowej. W skład tej rady wchodzą m.in. przedstawiciele firm, korporacji i mediów branżowych, reprezentanci czołowych polskich agencji eventowych i wykładowcy uniwersyteccy.Wydarzenie odbędzie się 19 października 2018 roku w Ptak Warsaw Expo. Bardziej szczegółowy program zostanie podany na początku września. Przedsprzedaż trwa do 31 lipca. Bilety można kupić na stronie https://eventbiznesv.evenea.pl/.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl